Wpis z mikrobloga

@151346136: Z uwagi, że wolisz shitpostować zamiast wrzucić jakieś źródło lub doczytać tweeta z TSLAQ to naprostuje Cię trochę.
Takie obniżki dotyczą kilka egzemplarzy dostępnych w inventory. Cena na stronie się nie zmieniła.
Perełki na obniżkach można znaleźć co chwilę, jak ktoś przegląda inventory, nawet w PL.
Tak jak już kiedyś pisałem, dołek na marqin w q32023 a potem powoli góra.
@151346136: No własnie nie wziałeś pod uwage wolumnów, dlatego to napisałem. Jeśli masz fabrykę i pracowników w niej i płacisz może leasing za maszyny które w niej działają to te koszty sa stałe czyli jeśli fabryka wyprodukuje 15% egzemplarzy więcej w tym samym czasie zatrudniajac tyle samo pracowników to koszt produkcji jednego egzemplarza będzie mniejszy.
Z uwagi, że wolisz shitpostować zamiast wrzucić jakieś źródło lub doczytać tweeta z TSLAQ to naprostuje Cię trochę.


@gonzo91: po co mialbym to robic, jak wystarczy ze wrzuce na wykop z tagiem #tesla i zaraz fani Tesli zapostuja spojrzenie z drugiej strony

jeden shitpost, 5 minut i mam zbalansowany oglad na sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gonzo91: Dokładnie, ja wziąłem M3 Performance za 217k pln, co prawda demonstracyjny, ale 16km przebiegu (stał za szybą), cena katalogowa to 256k pln.
Minusy to zarejestrowany już samochód co przekreśla dotacje z programu Mój Elektryk i gwarancje, które są liczone od marca tego roku, a samochód odebrałem po perypetiach 2 dni temu.

To jakieś 15-17% rabatu, także bywają "okazje".
217k wydają się dobrą ceną za performance :)