Wpis z mikrobloga

Kurde mireczki, poradźcie gdzie mogę szybko sprzedać pianino cyfrowe (yamaha dgx-660b, stan bdb). Wystawiłam ogłoszenie na allegro lokalnie i olx, ale brak odzewu (możliwe, że dlatego, ze odbiór tylko osobisty dałam). Dodałam w ogłoszeniu możliwość negocjacji ceny. Są jakieś komisy w trójmieście, które przyjmują takie rzeczy? A może spróbować w lombardzie (pewnie mocno zaniżą cenę?).

Ewentualnie jeśli ktoś się z was zna - za ile byście wystawili coś takiego? Stan bdb, parę lat leżało w kartonie na strychu, używane może ze 2 tyg, w pełni sprawne.

#gdynia #sopot #gdansk #trojmiasto #instrumenty #pianino #pianinocyfrowe #yamaha
  • 9
@Patrycja89: widzę to pianinko.
Sprzedajesz z odbiorem osobistym stary model za 3000 podczas gdy DGX-670 nowy kosztuje 3700. Gdy ktoś wie jak skorzystać ze sprzętu to kupi nowszą wersję bo różnica w cenie zbyt mała żeby kupować starszy model. Z drugiej strony gdy ktoś chce przyoszczędzić, kupi P45 albo nawet P32 bo takie wystarczy dziecku do nauki gry.

No ale teraz jest moment kiedy rok szkolny się zaczyna to może ktoś
@puexam: no masz rację, że cena z dupy. To pianino brata i taką sobie wymyślił. Wg mnie można by zejść do 2k, byle by to opchnąć. Nie dodałam opcji przesyłki, bo jednak wolę, żeby ktoś sobie obejrzał, potestował na żywo. A ten dgx-670 to widzę że ok 3800-4000 za wersję bez statywu, ze statywem pod 5k podchodzi i na tym się brat opierał gdy ustalał cenę.
Klasyczne pytanie czy chcesz sprzedać czy sprzedawać :)


@puexam: no mówiłam bratu. Jak do końca tygodnia nie będzie zainteresowania to będę schodzić z ceną o 250-300zł co tydzień. aż ktoś to w końcu weźmie. Zajmuje mi to gówno pół pokoju. Gdyby mi nie obiecał 30% ze sprzedaży to bym się w to w ogóle nie bawiła.