Wpis z mikrobloga

Tworzę godzinny dokument dot. Sekt Finansowych, jak działają, jak werbują, jakie techniki stosują. Jeśli chcesz zostać zawołany zostaw plusa. Jeśli macie jakieś rzeczy do pokazania w montażu filmu to możecie podsyłać (trwa produkcja).

W materiale będą poruszane takie akapity:
Jak wygląda Rekrutacja do sekty finansowej?
Jak Sekta finansowa wygląda od wewnątrz?
Spotkania sekt finansowych - czyli czarne msze.
Naganianie na konsumpcjonizm
Jak zakładane jest homonto na mózg?
Język Sekty Finansowej również jest elementem silnie budującym tożsamość tej społeczności.
Sekty i ich rodzaje.
Wycofanie się z sekty Finansowej może być trudne i stresujące z różnych powodów.
Żerowanie na naiwnych lub zadłużonych - Konsekwencje wynikające z Sekt Finansowych.

#sebcel #mlm #frajerzyzmlm #rozwojosobistyznormikami #afera
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Tworzę godzinny dokument dot. Sekt Finansowych, jak d...

źródło: Nowy projekt

Pobierz
  • 38
polecam zobaczyć na game changers(odnoga igenius) bo to mlm bardziej na dzisiejsze czasy. Mlm połączony z tradingiem (głównie szkolenia forex oraz płatne sygnały na złoto), mamią ludzi udawanym bogactwem gdy jednocześnie często te osoby mają długi (przykład Adrian Natkaniec). Gdy wciągną nową osobę do piramidy zaczyna się programowanie głowy na sukces czyli ciągłe przypominanie że trzeba działać, że za mało robisz, jak nie ma wyników to twoja wina i tak dalej, w
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Oj było się w FM Group przez 2 miesiące, więcej nie wytrzymałem. Krótka przygoda, ale troszkę zdążyło się wydarzyć.
1. Oczywiście zaprosiła mnie do tego koleżanka, z którą nie gadałem od 9 lat i przekonywała jak to super praca i w ogóle dochód pasywny i bycie miionerem w ciągu 2 lat.
2. Spotkania przy letnich stolikach w kawiarni bez zamawiania niczego i tylko wkurzanie kelnerów.
3. Spotkania w Millenium Plaza
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Kiedyś pracowałam w hotelu w restauracji jako kelnerka, dwa razy do roku organizowane były imprezy do 300 osób właśnie takiej sekty, wciskali ludziom soki uzdrawiające, najlepsze na wszystko, po prostu cudo. Większość gości to osoby samotne które potrzebowały kontaktu, bliskości, przyjaźni. Byli niemalże osaczeni przez tych ludzi z sekty. My jako kelnerzy nie mieliśmy prawa wejść na sale podczas „treningów”, ale za to, co mi bardzo zapadło w pamięć to