Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine apropo kanału shoterskiego nitro „reziner”. Jakby znaleźć shota jak nitro tłumaczy widzom,że ten reziner odpala jakas Czesc pitosu z shotów dla nitrozyniaka ,to yt nie uznaliby go za pełnoprawnego współwłaściciela kanału jak w przypadku kanału jego kobiety? To jest troche niepoważne że dobrali mu się do dupy a przyzwalają na ten kana. Przecież kazdy wie i nawet ci streamerzy się z tym nie kryją,ze kanały shoterskie odpalają sporą czesc kasy dla ludzi na shotach. #famemma
  • 32
@shelkofy:

Ty dzieciaku po prostu uznałeś ze jestem jakism wielkim hejterem zawistnym z wykopu co ma bol dupy o jego majątek XDD

1. Swój dowód osobisty dostałem już dobrych kilka lat i jestem bliżej jak dalej jego wymiany obecnie, więc siłą rzeczy ''dzieciakiem'' już dawno nie jestem. Ale widać próba dyskredytacji kogoś pod wpływem argumentów próbując komuś umniejszyć wiekiem dalej bardzo dobrze działa w narodzie.
2. Nie używaj słów których nie
@Cztero0404 gościu ty dosłownie chciałeś manipulować pisząc „nie wchodź w post i nie komentuj bo mi sie nie podoba” GDIZE nigdzie tak NEI napisałem. Użyłem przeciw tobie twojej broni ze skoro cos cie nie obchodzi to nie komentuj. Jasno swoimi wpisami sugerowałeś pecie ze mam bol dupy o jego hajs i siw wybielasz
Klon kanału to SERHITO SHOTY
Zglaszajcie ten syf.
Przykładoowy wzór:
Ten kanał jest multikontem zbanowanego użytkownika Reziner Shoty, którego działalność polegała na zamieszczaniu toksycznych i nienawistnych treści, pochodzących z transmisji na żywo na Kicku, permanentnie zbanowanego na YouTube użytkownika - TheNitroZyniaka. Proszę o usunięcie zgłoszonego kanału.