Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine apropo kanału shoterskiego nitro „reziner”. Jakby znaleźć shota jak nitro tłumaczy widzom,że ten reziner odpala jakas Czesc pitosu z shotów dla nitrozyniaka ,to yt nie uznaliby go za pełnoprawnego współwłaściciela kanału jak w przypadku kanału jego kobiety? To jest troche niepoważne że dobrali mu się do dupy a przyzwalają na ten kana. Przecież kazdy wie i nawet ci streamerzy się z tym nie kryją,ze kanały shoterskie odpalają sporą czesc kasy dla ludzi na shotach. #famemma
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu ja nie pytałem gdzie jest więcej hejtu, denerwuje mnie że mimo jest out to widze jego morde na głównej yt nawet gdy nie klikałem nigdy w te kanały shoterskie. To świadczy o tym ze te shoty kręcą niezle liczby i docierają dalej niz myślimy.
  • Odpowiedz
@shelkofy: Ma rację @CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu Co nas obchodzi jakiś NitroZyniak który obecnie sobie żyje gdzieś na obrzeżach internetu i stracił już tak naprawdę wszystko co budował przez ostatnie 10 lat w jednym momencie dla niego to już i tak jest swojego rodzaju tragedia. Przesiań się zachowywać jak ten sąsiad co #!$%@? kogoś do skarbówki bo sobie nowszego passata kupił.
  • Odpowiedz
@shelkofy: Odnośnie tej ukrytej współpracy rezinera i nitro to vvykop już to poruszał dawno temu. Tutaj chodzi może o to że nie ma bana na wizerunek jak u rafona. Tak gdybam ofc, bo expertem nie jestem. Reziner chyba jakichs mega zasiegow nie robi, ale beka jak taki nitro sam wycina swoje fragmenty z live i pisze do reziners "e mordo wstaw to będzie klikalne" Xddddddd. To chyba btw ostatni kanał
  • Odpowiedz
@shelkofy: Nie. To znaczy, że jeśli pojawia Ci się na głównej to to #!$%@? oglądasz, nikomu z czapy to się nie pojawia jak tego nie ogląda. Więc nie #!$%@?, nie oszukuj sam siebie
  • Odpowiedz
  • 1
@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu ja wiem stary, staram sie byc na bieżąco z tym co tu jest wspomniane. Jest jak mówisz, on ma nieco inny ban niz rafon. Tylko wlasnie beka z tego ze pisze do tego rezinera e mordo weź to wstaw u siebie. Gość łaknie tej popularności i kasy mimo ze juz pewnie niezle nachapane. Tak jak mówił cztero04, to sa juz obrzeża internetu. Reziner trzyma go na powierzchni jako ostatni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 ale ja nie pytlem czy ciebie obchodzi nitrozyniak i kopanie go ani to jaką masz moralność związana z tym. Skoro dostał bana to wolałbym zeby sie nie wyświetlał an yt. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
ale ja nie pytlem czy ciebie obchodzi nitrozyniak


@shelkofy: W momencie kiedy zadałeś to pytanie PUBLICZNIE (słowo klucz) zapytałeś się tak naprawdę każdego bez względu na to jakie ma zdanie, ale to po pierwsze. Jak nie chcesz żeby ci się to wyświetlało to po prostu nie oglądaj tego, zaznacz sobie taką opcja koniec. A nie pastwienie się nad kimś kto już jest skończony tak naprawdę
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 ty za to napisałes a co NAS obchodzi. Dosłownie wypowiadas sie za każdego. To samo moge ci napisać, jak nie obchodzi to nie wchodź w post i nie komentuj. Miałem pewna zagwozke i tyle. Tak mordo bede co format kompa ukrywał kanał rezinera bo yt nie rozwiązał do końca sprawy z banem na wizerunek xd
  • Odpowiedz
@shelkofy: Tak, bo ziomek miał podobne zdanie więc użyłem liczby mnogiej, jak tego nie rozumiesz to akurat zaczął się rok szkolny wróć na język polski. ''Nie wchodź w post i nie komentuj bo mi się nie podoba'' ty poważny człowieku jesteś w ogóle? Wykop to nie kółko twoich 5 kolegów na krzyż.
  • Odpowiedz
  • 3
@Cztero0404 zreszta jakie pastwienie, człowieku co ty mówisz. Kanał reziner wprost służy nitrowi jako medium. Ten kanał to po prostu kanał nitra. Ja nie zabieram mu jego majątku nie odbieram kobiety ani dziecka jak jakiemuś hiobowi tylko chciałbym zeby yt rozwiązało cwaniactwo nitra XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 ziomek wyżej jednak dał rade normalnie wytłumaczyć co miał na myśli XD ty bez kitu jestes chory na tym tagu. Użyłem twojego argumentu przeciw tobie a nie sie obraziłem. Mówisz nie obchodzi to nie wchodź nie klikaj nie oglądaj i ja mowie tak samo jeśli ten temat cie nie ziebi i nie grzeje to nawet tu nie wchodź bo po co
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 nie, założyłem temat bo miałem zagwozdke jak yt patrzy an to ze nitro zarabia na tym kanale a jednak nie chcą go na swojej platformie. Ty dzieciaku po prostu uznałeś ze jestem jakism wielkim hejterem zawistnym z wykopu co ma bol dupy o jego majątek XDD
  • Odpowiedz