Wpis z mikrobloga

Ludzie myślą że nie miałbym co robić tylko udawać bezdomnego, i specjalnie spać w noclegowni XD bawi mnie to co mówią. Nie jest miło łazić cały dzień lub siedzieć na dworcu bo nie mam gdzie usiąść normalnie i naładować telefonu
Który ma stary android i ma plamy na ekranie XD
452488535 (blik) jeśli ktoś chciałby wpłacić 1 zł
K.....x - Ludzie myślą że nie miałbym co robić tylko udawać bezdomnego, i specjalnie ...

źródło: IMG_20230906_113205

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kami123x: czy próbujesz szukać pracy? Np. byłeś w urzędzie pracy, zarejestrowałeś się tam i chodzisz na spotkania w celu znalezienia pracy? Życie w noclegowniach jest ciężkie, rozumiem to, ale jeśli nie znajdziesz pracy, to się z takiego życia nie wyrwiesz. Jak Ci idzie szukanie zatrudnienia i jakie masz wykształcenie oraz co potrafiłbyś robić (gdzie siebie widzisz, na jakim stanowisku)?
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: jak to jest #!$%@? leń i menel co by chcial darowe bliki tu dostawac, w poprzednich wpisach ludzie mu proponowali prace to on tylko odpowiadal na komentarze dotyczące wysylania mu blikow xD
  • Odpowiedz
@evilmalina, @TakiSobieLoginWykopowy: ja mu tylko doradzam, jeśli faktycznie jest w złej sytuacji, to jego problem i tylko on może sobie pomóc. Ja żadnej złotówki mu nie dam, nawet żebrakom na ulicy nie daję hajsu nawet jak widać, że są w złym stanie. Jedynie jedzenie lub picie, o ile nie grymaszą, że wolą kawę zamiast wody;)
  • Odpowiedz
@Kami123x
Nie myślałeś żeby zatrudnić się jako stróż?
Robiłbyś dokladnie to samo z tą różnicą że by Ci za to płacili i nie musiałbyś telefonu na dworcu ładować
  • Odpowiedz