Wpis z mikrobloga

Niebiescy tak mają, sami nie wiedzą czego chcą.

- Różowe mają jakieś swoje tzw babskie zachowania i zainteresowania? Nie znają się na motoryzacji? Potrafią się o coś obrazić/każą się domyślić? Chcą być wysłuchane a nie pouczane? Przejmują się niektórymi "błahymi" problemami? Nudzą je programy historyczne? Lubią/nie lubią czegoś? Potrafią zmienić zdanie? Dużo trajkoczą? Potrzebują emocji w związku? "Hurr durr baby są poebane, nie ma sensu się z nimi wiązać! Są głupie, nudne, nielogiczne a my nie będziemy tego tolerować! Od żalów mają koleżanki! Mają się zmienić w to co nam odpowiada albo pójdziemy na divy a one będą samotnymi Grażynami z kotem!"

- Niebiescy mają jakieś swoje tzw męskie zachowania i zainteresowania? Nie znają się na ogrodnictwie? Mają ciągłe parcie na seks? Nie potrafią zrozumieć dlaczego różowa się obraziła? Wiele rzeczy mają w doopie? Chcą pouczać a nie tylko wysłuchać? Nudzą ich filmy romantyczne? Lubią/nie lubią czegoś? Nie potrafią elastycznie zmienić zdania, miał umyć auto ale spadł deszcz to i tak umyje w deszczu, potrzebują lenistwa i ciszy i nie chce im się zawsze gadać? Nie potrafią zapamiętać daty urodzin swojej wybranki i własnych dzieci? "Hurr durr tacy jacy jesteśmy tacy będziemy i tego nie zmienimy i nie będziemy się dostosowywać do wymagań różowych! Tylko nasze cechy są jedyne słuszne i to baby mają być takie jak my! Jak którejś nie pasuje że nie będziemy tamponami emocjonalnymi to może zostać samotną Grażyna z kotem!"

A wtedy jest kwik że laska za mało kobieca, że to bardziej kumpel z cyckami niż partnerka i przez to jest aseksualna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #heheszki
  • 14
@AlienFromWenus: Czyli co? Jedyne rozwiązanie to homoseksualizm? Kobiety i Mężczyźni patrzą na świat z innej perspektywy. Według mnie to jest najlepsze w związkach. Gdybym miał szukać kobiety która się we wszystkim ze mną zgadza, i jest moim lustrzanym odbiciem to już chyba lepiej by było dołączyć do szeregu kolorowych. Fajnie jak w związku są wspólne zainteresowania/hobby ale bez przesady. Ludzie nie musza się znać rzeczy którymi nie są zainteresowane. Wystarczy jak
@AlienFromWenus: fajne porównanie naprawdę sama zwróciłaś uwagę na to że jeżeli chodzi o dokształcanie się to kobiety są znudzone na przykład programami historycznymi jako alternatywę u facetów podałaś że nudzą ich komedie romantyczne z których nie wyniosą nic. Bardziej przystereotypować to się już chyba nie dało( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yannikto:

Tyle że to nie moje zdanie. Bo to faceci są przekonani, że jak ktoś jest zainteresowany nauką, ogląda programy naukowe, to muszą to być programy historyczne. Programy przyrodnicze, o medycynie, o sztuce, o ciekawostkach z produkcji różnych przedmiotów ich nie interesują.

Kobiety mogą interesować się każdą dziedziną nauki, czy życia, ale jeśli nie jest to historia czy polityka to dla facetów będzie nudna i pozbawiona zainteresowań xD historia jest pierwsza
@AlienFromWenus: no wiesz ja to ogólnie się cieszę jak ludzie mają jakiekolwiek zainteresowania i się w nich rozwijają zarówno może to być historia pisma starocerkiewnosłowiańskiego bądź aramejskiego jak i sklejenie modeli papierowych. Słuchaj no ja mam na przykład doktorat w dziedzinie nauk biologicznych i cieszy mnie jak ludzie po prostu rozwijają się, bo niestety ale żyjemy teraz w czasach gdzie ważniejszy jest fejm i wygląd niż to co się ma w
@AlienFromWenus: w związku z tym w dupie miej takich niebieskich ale nie zapominaj że też jest dużo kobiet które myślą to samo o facetach. Pamiętaj generalizować jest bardzo łatwo a jednak nie wszystkich ludzi można wrzucić do tego wora. A najlepsze co można dla siebie zrobić jak cię męczą takie tematy to po prostu unikanie towarzystwa ludzi którzy się wpisują w to co opisałaś;⁠-⁠)
@AlienFromWenus: chyba trafiasz na upośledzonych niebieskich, albo czytasz jakieś głupoty na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym usłyszał od różowej, że interesuje się astronomią albo miedziorytnictwem, bo bym się mocno zaciekawił taką osobą. Bo takich, co interesuJOM SIEM podróżami muzyką i ogólnie życie jest za krótkie żeby się nudzić, to jest pod dostatkiem. Takich, które będą wykazywać jakiekolwiek zainteresowanie niebieskim jeszcze mniej.
@erdetmxt: ja się interesuję dziwnymi rzeczami ale niebiescy mają to w doopie, ich interesuje tylko tzipa kobiety a do rozmów o kosmosie mają kolegów. Jakoś przestały mi moje zainteresowania dawać frajdę jak dotarło do mnie że to tylko zapychanie dziury życia xd