Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: zdanie klucz - po skończonym kontrakcie większość zostaje, potem ściągają rodziny, nie integrują się a nowe pokolenia robią #!$%@? i mamy druga Francję/Szwecję
  • Odpowiedz
Gdyby tusk sprowadzal imigrantow


@Kauabanga: Tusk przestał rządzić na osiem miesięcy przed premierą Wiedźmina 3. To weź się seba może przyjrzyj co twoi panowie od tego czasu wyrabiają co? Ja wiem, że pinć stówek to nie jest mało, no ale serio, ile można obrabiać te pisowskie parówy?
  • Odpowiedz
@marek-termanowski: UK, Szwecja, Francja, Niemcy
@Kauabanga nie mówię o hindusach
Słyszeliście o takim państwie w Azji jak Pakistan, Bangladesz, które są pełne muzułmanów? Czy wasze oczadziałe pisowskie umysły myślą Azja - widzą tylko Japonię, Koreę, Chiny i Indie?
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: rzadzil ale z PSLem ktory skutecznie hamowal zapedy rudego. Pozatym UE zaczela naciskac na przyjmowanie ciapakow pod koniec jego kadencji a wtedy obiecywal ze bedzie przyjmowal kazdego co skutecznie pozbawilo go korytka a zapewnilo koryto europejskie.
  • Odpowiedz
źródło to posłanka PO ale przyznam ze było blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@arnoldinho71: Nieźle ci się mieszają tematy dotyczące migracji. Może warto poczytać, douczyć się, zamiast żyć tylko przekazami politycznymi?
  • Odpowiedz
@Kauabanga: mi kitu nie wciśniesz, wszystkie wymienione kraje mają problemy z muzułmanami, nieważne skąd dokładnie pochodzą ci ludzie, wszyscy wyznają te same gówniane wartości
  • Odpowiedz
@Kusher: maja problem z nielegalnymi (UWAGA WAZNE SLOWO) arabskimi imigrantami. Jedni muzulmanie potrqfia sie zintegrowac a inni nie. Tak samo jak Polacy, jedni sa inteligentni a tacy jak ty nie.
  • Odpowiedz