Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: dobra dobra pisowcu, spływają po mnie obelgi od takich osób jak ty
poznałem wielu muzułmanów, mieszkałem za granicami Polski ponad dekadę, wiem co mówię i twoje gadanie tego nie zmieni
muzułmanie nie integrują się jak inni ludzie wyznający inne religie, a pis ściąga muzułmanów na potęgę
takie są fakty
@Kusher: nigdy w zyciu na pis nie glosowalem. Mieszkales za granica ale przez dekade w jakims baraku i jedyne gdzie wychodziles to na magazyn czy tam hale zeby pakowac owoce. Gdyby bylo inaczej to znalbys roznice miedzy arabem a azjata.
@Kauabanga: znam różnice między arabem a azjatą i nie o tym była rozmowa, rozmawialiśmy o muzułmanach z całego świata, nie tylko z bliskiego wschodu ale również z Azji
@Kusher: nie znasz roznicy albo nie jestes zorientowany kto powoduje zamieszki, gwalty i morderstwa w krajach ktore wczesniej wymieniles.
Potwierdzaja to np politycy niemieccy gdzie problemem sa araby a nie pakisy.
@Kusher: przecież ty nie masz pojęcia o czym piszesz gościu xD np za ostatnie zamieszki we Francji (nastolatek zginął z rąk policji) głównymi bohaterami zamieszek byli imigranci z Algierii, byłem kolonii francuskiej. A tak ścisłej mówiąc to 80% osób było poniżej 16 roku życia. Także problem jest ogromny bo nawet już teoretycznie zasymilowani mieszkańcy nie chcą się integrować
@Kempes: @Kauabanga @Kusher
pomijając te wasze wojenki polityczne, czy to nie agencje pracownicze ich sprawdzają i temu jest śledztwo? Inna kwestią jest to, że pewnie znaleźli jakaś lukę w prawie, która pozwala im (agencją) dużo łatwiej ogarniać wizy?
No bo zwykły przedsiębiorca musi podać dość dobry powód, a oni nie bo przecież agencja pracy tymczasowej, więc wizy lecą hurtem :)

z vatem się już nie da więc znaleźli inny sposób na
@Kusher: a ja pisalem o tym ze nie kazdy muzulmanin jest taki sam ale tego juz swoim rozumkiem nie potrafisz ogarnac. A to ze przyczyna upadku francji i szwecji sa arabowie o muzulmanskim wyznaniu to juz wogole jest dla ciebie nie do pojecia.