Wpis z mikrobloga

#bieganie #garmin
Opłaca się inwestować w czujnik tetna od Garmin czy jednak odpuścić temat. Dotychczas wystarczał mi sam garmin instinct. Jeżeli jednak ma to sens to wystarczy podstawowa wersja HRM dual czy lepiej dopłacić w HRM Run
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Dy8ala94 wiesz co ja na rower kupilem sobie w promocji z aliexpress magene czujnik tetna i super dziala z garmin edge. imo nie warto oryginał garmina.

No i z zegarka to tetno jest o #!$%@? potłuc, teraz jak jezdze na pasie i z zegarkiem to widze różnice.
  • Odpowiedz
Opłaca się inwestować w czujnik tetna od Garmin czy jednak odpuścić temat.


@Dy8ala94: Według mnie zbędny bajer, nigdy nie używałem. Jestem zwolennikiem biegania na samopoczucie, a nie bycia niewolnikiem czujnika tętna.
  • Odpowiedz
@Dy8ala94 jeśli robisz trening interwałowy lub zależy Ci żeby sprawdzić intensywność to polecam.Zdecydowalem się na Garmina z uwagi na gwarancję i czytając opinie. póki co jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@Dy8ala94: oczywiście że się opłaca, pomiar z nadgarstka nigdy nie będzie tak dokładny jak z pasa. Zwykły dual wystarczy, w pro masz dodatkowe bajery dotyczące dynamiki biegu, fajne żeby sobie na to popatrzec przez pierwszy tydzień a później o tym zapominasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dy8ala94: Pas do tętna warto, ale jeśli zależy Ci na samym HR bez dynamiki biegu dostepnej w pro, to niekoniecznie się opłaca brać tego garmina. Polecane sa pasy od Polara np H9, lub chińskie jak Magene h64. Aktualnie biegam z hrm pro dla dodatkowych statystyk dynamiki biegu ale wcześniej przez prawie 2 lata biegałem z magene h64 i też dawał radę.
  • Odpowiedz