Wpis z mikrobloga

@Kami123x Art.
Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany. § 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy, podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.
  • Odpowiedz
90% komentarzy odnosi się konkretnie do pracy, pojawiają się propozycje, rady, wskazówki, że trzeba zarobić, że praca jest, że trzeba tylko chcieć... i jakoś dziwnym trafem nasz bezdomny OP nie odnosi się do tych komentarzy, jakby nie istniały xD a wybiera tylko te wygodne do odpowiedzi xD DO ROBOTY, NIEROBIE
  • Odpowiedz
@Kami123x przestań żebrać, robotę sobie znajdź skoro masz sprawne ręce i nogi, to nie jest aż takie trudne w dzisiejszych czasach. Poza pieniędzmi i domem odzyskasz tez godność człowieka.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, rozwala mnie bezduszność ludzi tutaj. Nie wiecie co chłop robi, co przechodzi, co ma w głowie, a wszyscy go tylko jebią, że mu się pracować nie chce.
  • Odpowiedz
@Kami123x: ja nie wiem jak to możliwe firma obok mnie oferuje zakwaterowanie, wiadomo hotel pracowniczy nic wielkiego ale jednak i dają tygodniówki 24 zł na rękę tylko trzeba #!$%@?ć przy budowie i za picie w hotelu czy też przyjście pod wpływem jest się wypierdzielanym non stop szukają a ten żebra o 7zł, nawet mi nie szkoda Ciebie bo za studenciaka jak robiłem budowie za 11zł byle wyżyć l chodziłem non stop
  • Odpowiedz