Wpis z mikrobloga

  • 0
@FuckYouTony: Jakie są może alternatywy do tego? Z tego co kojarzę jazda rowerem średnio mi poprawia samopoczucie (mimo, że kiedyś całe gimnazjum + liceum przesiedziałem w siodełku - to już nie sprawia tyle frajdy). A stukanie kilometrów średnio mi siedzi.
  • Odpowiedz
@PolishPsycho: Rower dla mnie był lekarstwem na depresję (taką prawdziwą, nie "internetową"). Celem było jechanie każdego dnia w kierunku któregego nie znałem, w miejsca gdzie nigdy nie byłem ("efekt odkrywcy").

Pewność siebie możesz poprawić też dbając o siebie: fryzjer, dbanie o cerę, korzystanie z kosmetyków, trimming zarostu; albo próbując nowych rzeczy (spadochron, lot szybowcem jako pasażer, backpacking za granicą).
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek: rozwiniesz? Co jeśli osiągnięcia są umniejszane lub nie potrafi się ich docenić?

@FuckYouTony: Z tym próbowaniem nowych rzeczy to już oblatane, wydawanie tylko hajs na nowe zabawki i przeżycia też nudzi. Snowboard, rowery, motocykle, samochody, nurkowanie. Nic nie podniosło samooceny xD Tylko #!$%@? hajs. Z resztą porad postaram się spróbować, dzięki.

@Pan_Szeryf: OK, śmieszny memik. Ale co w takim razie polecasz innego
  • Odpowiedz
@PolishPsycho: Ja po 3 latach regularnego chodzenia na siłownie nabrałem pewności siebie. I wzięło się to z dwóch aspektów:

1. Bicie rekordów. Będąc w gimnazjum, chodziłem bez żadnego przygotowania.Mimo 5 treningów tygodniowo, 0 progresu co dawało mi wrażenie bezsilności w zmienieniu się. 100kg na płaskiej wydawało się nierealne. Na dzień dzisiejszy 140kg w rekordzie. Z miesiąca na miesiąc widzę poprawę siły. Progres daje mi wewnętrzne spełnienie, że się rozwijam i jestem
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Wstawiam zdjęcie zrobione 1,5 miesiąca temu z BeReal'a. Zostawiam już do Twojej oceny czy jestem ulany. Mam też dobrze widoczny zarys szcześciopaka. Nie jakoś mocno zdefiniowane, ale widać budowę każdego z osobna.
Skullten - @nad__czlowiek: Wstawiam zdjęcie zrobione 1,5 miesiąca temu z BeReal'a. Zo...

źródło: 1111111

Pobierz
  • Odpowiedz
@PolishPsycho: Pewność siebie w jakim sensie?
W moim przypadku sporty walki, ale też siłownia. Ale z tych dwóch jakbym miał wybierać to sporty walki- i zdobywasz pewność siebie, że idąc wieczorem przez miasto wiesz, że masz jakieś umiejętności i w przypadku spotkania agresora możesz nie dostać w ryj oraz po prostu większa integracja z różnymi ludźmi, zawsze jakiś small talk wlatuje itd.
  • Odpowiedz