Wpis z mikrobloga

671 800 + 144 + 130 + 10 = 672 084

Dłuższa, czerwona trasa to chyba wdzięczność kocich niebios za przygarnięcie znajdy z poprzedniego wpisu. W typowo kocim wydaniu, oczywiście - tylu "kocich łbów" po wioskach jeszcze nigdy jednorazowo nie zaliczyłem. Masakra jakaś, prawie każda wiocha oznaczała koniec asfaltu i symulator ubijarki.

Na pomarańczowej, dla odmiany, brukiew była tylko jedna, za to ta z tych bardziej perfidnych - mokra, z wybrzuszeniem na środku i z kostkami kwitnącymi w każdym możliwym kierunku. I tak przez prawie 4 km. Reszta trasy była całkiem sympatycznym przeplotem leśnych szutrów i spokojnych asfaltów, choć i odrobiny wieprzowania nie zabrakło - jakimś cudem pod Wołowem ominąłem początek rowerostrady do Lubiąża i pocisnąłem równoległym odcinkiem, który w bardziej suchej porze byłby zapewne odcinkiem bardzo przyjemnym, jednak po ostatnich opadach takim już nie był. Pchanie included.

I na deser rodzinna wycieczka do parku, którym dobiłem do 5k km w tym roku :)

PS: Kitku się w pełni zadomowił i w końcu ogarnął kuwetę, za to najwyraźniej ma zapędy do przejęcia mojego biurka, coraz częściej go na nim znajduję. Wczorajszej nocy w okolicach 2-3 stwierdził, że mnie obudzi, bo chce pospać ze mną, położył mi się koło twarzy, powalczył trochę z ręką, po czym stwierdził, że jednak sobie pójdzie. I zostawił mnie sam na sam z sufitem do rana. Link przypadkowy...

https://www.youtube.com/watch?v=FJl_4IsQJ2g

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
DwaNiedzwiedzie - 671 800 + 144 + 130 + 10 = 672 084

Dłuższa, czerwona trasa to chyb...

źródło: mapka

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz