Wpis z mikrobloga

#wybory

Będzie ciężko! Chciałem głosować na Donka, ale pogromca Memcena - Petru - będzie również na liście w Warszawie.

Cholera no.

Nie bardzo pasuje mi "Ciecia Droga", ale za Petrugalczyka zawsze szacun. Poza tym jest, było nie było, najbliżej mnie poglądowo. Chciałbym kogoś zbliżonego do wolnorynkowca, ale bez "miękkiej pedofilii", bez jego ekscelencji Putina, bez piwotu na wschód i bez rozsądnego konserwatyzmu szursko-katolskiego.

#wybory #polityka
  • 5
@TypowyZakolak: patrząc na sondaże gdzie 3D ma średnio 30 kilka mandatów (wg ewybory) no to może optymistycznie zrobią 41 mandatów - czyli tyle ile okręgów sejmowych. Więc nie ma szans, żeby w jakimś okręgu 3D dostała więcej niż jeden mandat, a nie wierzę, że ostatnie miejsce zbierze więcej głosów niż jedynka. Reasumując - bardzo mało prawdopodobne ze Petru wejdzie do sejmu
Pobierz Shrug - @TypowyZakolak: patrząc na sondaże gdzie 3D ma średnio 30 kilka mandatów (wg ...
źródło: 2023-09-04 21_48_35-Sondaże _ Polska - ewybory.eu
@Shrug: Smutna sprawa, ale z drugiej strony czarni+brunatni mają w zasadzie pewną władzę więc i tak - czego byśmy nie zrobili, to raczej kolejna kadencja pisu jest murowana. Więc równie dobrze można głosować na faworyta.