Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzieciaki idą do szkoły. Dla niektórych najlepszy czas życia.
Gdy ja jednak o tym myślę, to pamiętam jedynie negatywy. Bullying, wyzywanie, bezradni wobec tego nauczyciele.

Wiele osób gdy myśli o bullyingu, myśli, że to coś co na etapie szkoły jest i po szkole już tego nie ma. Ale nie zdają sobie sprawy z długotrwałych efektów. Jak osoba, która była ofiarą wychodzi z tej szkoły z samooceną na dnie, bez przyjaciół i ze zbyt dużym lękiem tworzenia nowych znajomości bo gdzie nie idzie to ma w głowie obraz ze szkoły, gdzie każda osoba jaką spotyka potencjalnie widzi tę osobę jako gorszy sort. Nie dziękuję prześladowcy szkolni, zniszczyliście mi dużą część życia.
#szkola #gimbaza #licbaza #bullying #depresja #przemoc i trochę #przegryw
PoItergeist - Dzisiaj dzieciaki idą do szkoły. Dla niektórych najlepszy czas życia.
G...

źródło: temp_file1933002964414350134

Pobierz
  • 18
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PoItergeist: Mi prześladowcy #!$%@? życie razem z rodzicami w domu. Jednak po latach, gdy zacząłem chodzić na siłownie i przez chwilę sztuki walki co powiedzmy że poprawiło mi to moją i tak lichą pewność siebie to w okolicy dalej często widziałem takiego prawilnego sebka, który niegdyś był pierwszy do dokuczania mi to od kiedy zacząłem go mijać kilka lat temu na ulicy to nawet nie spojrzał się w moją stronę, z