Wpis z mikrobloga

Program lewicy o kobietach:
- wsparcie dla kobiet na uczelniach
- wyłączna decyzja o aborcji
- wsparcie grup walczących o prawa kobiet
- dostęp do "wszystkiego" dla kobiet w ciąży (to akurat git)
- leki na każdą kieszeń (dla dzieci, emerytów, rencistów, kobiet w ciąży i pacjentów po przeszczepach)

Program lewicy o mężczyznach
- jak już zdechniesz pracując 5 lat dłużej niż twoja żona, to przynajmniej będzie bonus z twojej emerytury/renty.

Pamiętajcie. Mężczyzna głosujący na lewicę, jest jak żyd głosujący na NSDAP.

#bekazlewactwa #polityka #bekazpodludzi #lewica
Pobierz taki_typa - Program lewicy o kobietach:
- wsparcie dla kobiet na uczelniach
- wyłączn...
źródło: programDlaKażdegoMordo
  • 15
Czy terminy beda krotsze niz 9 miesiecy? Moze sie zdarzyc, ze kobieta, ktora zaszla w ciaze w styczniu bedzie miala termin na czerwiec kolejnego roku.


@93michu93: taka ciekawostka. mi 25.08 wykryto cukrzyce ciazowa, ktora mija po porodzie. Dostalam termin do diabetologa na maj 2024. Porod planowany na listopad 2023. Zgodnie z prawem powinnam miec zagwarantowana wizyte z pierszenstwem u lekarza w ciagu 7 dni ¯\(ツ)/¯
Skonczylo sie ok bo dostalam termin
@93michu93:

w wieku produkcyjnym to trzeba byc idiota, zeby sobie nie radzic. Pytanie czy poradzisz sobie w wieku 80 lat z problemami kardiologicznymi i np. Alzhaimerem.


Pisząc "teraz" miałem na myśli w obecnym systemie. Zarabiam 4 razy więcej niż potrzebuję, więc do powiedzmy sześćdziesiątki ogarnę spokojną starość. Gdyby mi nie zabierali w podatkach na obce dzieci, to tym bardziej