Wpis z mikrobloga

@Arcyksienciuniu:

Młodszym bratem księdza Kazimierza Sowy jest polityk Platformy Obywatelskiej, Marek Sowa, były marszałek województwa małopolskiego.

Między 2013 a 2016 rokiem ksiądz Sowa zasiadał w radzie nadzorczej spółki
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Arcyksienciuniu Ale jak to, PiSowski aparatczyku?! Przecież PiS szedł w wyborach z hasłem POPRAWY JAKOŚCI POLITYKI i NIE POWTARZANIA BŁĘDÓW POPRZEDNIKÓW?! Coś siem wam towarzysze narracja rozjechała XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arcyksienciuniu Ty to na prawdę sam napisałeś, tak z głowy? WŁAŚNIE TY, największy promotor brunatnej Konfederosji na Wypoku?! XD
Ja wiem, że robisz to z ramienia PiS, bo Konfederosja to wasz przyszły koalicjant. Choć ja się skłaniam, że przekupicie kilku posłów pokroju Bosaka (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arcyksienciuniu No nie mierz wszystkich swoją miarą. To że coś z rana sobie wlewasz za kołnierz nie znaczy, że wszyscy tak robią, trollu. Więcej prawackich urojeń, spamój Wypok dla prawicowego oszołomstwa XD
  • Odpowiedz
@Kempes: 1 wrzucasz twity braciszka. 2 bronisz filantropów atakując mnie
spytalem się ciebie bezposrednio czy ci sie podoba taka postać - odpowiedziałeś atakiem i jeszcze sie przy tym motasz.
a co mowią neuropki jak konfa wstrzymuje się od glosu? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
NARA BOCIE NA ROBOCIE
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arcyksienciuniu A więc postępuje teraz jak Konfederosja i ci się to nagle nie podoba? XDDDDDDDD
Tak, nie popieram takiej postawy brata pana, którego wiadomość wstawiłem. Dodajmy, że sprawa przez ciebie wyciągniętą jest sprzed 7 lat. Do tego porównanie do Rydzyka... NO KOMIZM W NAJCZYSTSZEJ POSTACI! Nie myślałeś o występach w jakimś prawackim kabarecie?
  • Odpowiedz