Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ile mogą postać takie ceglane domy w szeregowej zabudowie. Ten na zdjęciu prawdopodobnie ma już około 50 lat. Jak myślicie ile łącznie taki może postać nim się rozleci? Są dużo bardziej żywotne niż bloki z wielkiej płyty czy wręcz przeciwnie?

#nieruchomosci #holandia
Pobierz Aksz - Zastanawia mnie ile mogą postać takie ceglane domy w szeregowej zabudowie. Ten...
źródło: ddd

Ile lat postoją takie 50 letnie szeregowce nim trafi je szlak?

  • jeszcze z 30-40 lat 9.7% (30)
  • jeszcze z 50-80 lat 16.5% (51)
  • 120 lat 12.9% (40)
  • 150 albo i więcej 47.6% (147)
  • sprawdzam 13.3% (41)

Oddanych głosów: 309

  • 23
@stivenus: Spoko opcja, słyszałem o tych mieszkaniach z korporacji już nie raz. Fajnie że one są takie normalne nie wyróżniające się na minus od innych. Mam złe skojarzenia z Polski słysząc "mieszkanie socjalne" ale tutaj w Holandii to zupełnie inna sprawa, często one są w lepszym standardzie niż z rynku prywatnego. My wynajmowaliśmy prywatnie za kosmiczne pieniądze (1150e exl) a w korytarzu nawet nie było listew podłogowych bo poprzedni wynajmujący sobie
@Aksz: Ogólnie z tymi mieszkaniami też nie jest tak fajnie w kontekście tego jak jest w środku przygotowane. Zawsze łazienka i toaleta jest "zrobiona", w kuchni tylko ściany, szafki ze zlewozmywakiem, podłoga goła. Reszta mieszkania to gołe ściany i podłogi, nigdzie nie ma oświetlenia. Przynajmniej tak jest w Limburgii. Czasami zdarza się, że mieszkanie nie jest "ogołocone", ale trzeba się wtedy dogadać z poprzednim właścicielem i zapłacić mu za pozostawione w