Wpis z mikrobloga

#spektrumautyzmu #autyzm #przegryw ##!$%@? #samotnosc #gownowpis #mytosukces @p0kr4kk_2 @La_Paz @razem namówiliście. Wstawiam swoją diagnozę dla wszystkich potomnych mirko, którzy nie wierzą w to, że wśród róż0wych pasków sie nie da znaleźć kompetentnego psychologa. AMA.

Streszczone lore mojego życia zawiera:
- wychowywanie pod kloszem
- problemy w relacjach z rówieśnikami od czasów zerówki
- symptomy adhd i autyzmu, na które zwracały uwagę nauczycielki w szkole
- zaborczą matkę lekceważącą te symptomy
- brak męskiego wzorca
U psychiatry jeszcze nie byłem chociaż powinienem do niego pójść z tym dokumentem. Zwlekam bo zacząłem wątpić czy jakaś farmakologia mi cokolwiek da skoro przecież spektrum autyzmu się nie da wyleczyć. Tego konkretnie na papierze nie mam ale psycholog zwróciła mi uwagę, że wpisuję się w taki oczywisty przykład, że jest tego pewna.
Pandillero - #spektrumautyzmu #autyzm #przegryw ##!$%@? #samotnosc #gownowpis #mytosu...

źródło: ijashdfuijsdhnfijbnwefiopjubnewraiolfhjbndseg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Pandillero Wiesz, czasem przeraża mnie jak wielu ludzi wymaga pomocy ale zamiast tego radzi sobie sama choć się kwalifikuje. Mam nadzieję, że ten post kogoś zachęci do sięgnięcia po nią.
  • Odpowiedz
  • 1
@przegryw_z_piwnicy: Na pierwszej wizycie powiedziałem co mi dolega i co podejrzewam, psycholog zaproponowała test MMPI-2 i dogadaliśmy termin na samo wykonanie testu. U mnie to trwało równe 2 godziny bo każde zdanie, wobec którego miałem zająć stanowisko musiałem bardzo dokładnie przemyśleć. Niektórzy podobno potrafią te 567 pytań wytrzaskać w 45 minut xd ale coś mi się wydaje, że tacy po prostu zaznaczają na oślep żeby jak najprędzej skończyć wizytę. 2h siedzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilo67: Daje zajebiście dużo bo teraz możesz szukać w internecie metod radzenia sobie z życiem wśród zwyklaków i te rady będą w końcu trafne. Autodiagnoza jest #!$%@? warta. Do takiego psychologa, który wie co ci dolega i kto odpowiada za większość twoich problemów, jakie masz traumy, przyzwyczajenia i inne możesz chodzić na treningi umiejętności interpersonalnych i ułatwić sobie maskować autyzmu. Poza tym #!$%@? doświadczenia z rówieśnikami i gorsze traktowanie przez rodzinę
  • Odpowiedz