Wpis z mikrobloga

@DeutscheGesetze większość idzie zastąpić, uwaga NOŻEM
@jakuba94 wiem doskonale o czym mówię, nawet zgłębiłem się w przepisy które w większości to breję bo nic więcej ta maszyna nie zrobić. Przygotuj cebulę itp. dodać do gara zmiksować i cała filozofia. To samo zrobisz NOŻEM, blenderem i patelnia z teflonem bo termomixiazą wszystko się przypala xD.
Jeszcze bulion sobie musisz przygotować na każdy dzień bo to podstawa xD
@fraciu rozumiem ze pana czas kosztuje zero złotych. Mieszanie w garnku podczas spotkania w pracy to jest coś co robisz zawsze? Dziewczyna tez obśmiała twoj post i podsumowała „to tak jakbyś porównał gowno do twarogu” - nie wiem o co chodzi ale pasuje. Sam nie mam thermomixa ale No #!$%@? nie widzieć w tym korzyści i hejtowac to to jest głupota albo po prostu niskie wynagrodzenie godzinowe. Rozumiem ze diety pudełkowe tez
@jakuba94 nie rozumiem czemu tak z tym walczą i co ich tak piecze. nikt ich nie zmusza do kupowania thermomix.
ja osobiście nawet jajka lubię gotować w thermomix - wrzucam rano i idę się szykować. urządzenie samo zawoła jak będą gotowe
@jakuba94 następny gówno argument co ty chcesz człowieku mieszać? myślisz że jak robisz zupę krem albo pieczeń to stoisz przy tym 2h? xD

Zaraz se jeszcze ograne te przepisy za abonament bo ten czas tam jest jakiś śmieszny 3+h na jakieś gówno potrawy.
@jakuba94:

Dziewczyna tez obśmiała twoj post i podsumowała „to tak jakbyś porównał gowno do twarogu”


Myśle, ze op sie po tym nie pozbiera.
Ale narobiła...
@Tiab my tez właśnie kminimy jak wy ogarniecie to ze ktoś może mieć thermomixa a wy go nie chcecie mieć. Dajcie żyć innym po swojemu :) nie jest to żaden MLM tylko sprzedaż towarów i usług tak jak każda inna
@jakuba94: Czyili żyć po swojemu = podniecać thermomixem bo w drugą strone juz nie wolno?

Dajcie opowi życ po swojemu i uważać inni sprzęt za lepszy od thermomixa
@Tiab ale op nie uważa tego sprzętu za lepszy tylko pokazuje ze ludzie z thermomixami mogli to kupić zamiast thermomixa. Poza tym który mamy rok ze różowe maja prawo do własnego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@jakuba94 vorwerk mlm poszukaj se jak chcesz xD
ale to wy pokazujecie jakie to urządzenie jest cudowne, i same ahhh i ehhh ja tylko próbuje obnażyć że jest to gówno i może ktoś zaoszczędzi 6k i kupi se blender
Poza tym który mamy rok ze różowe maja prawo do własnego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@jakuba94:

Dziewczyna tez obśmiała twoj post i podsumowała „to tak jakbyś porównał gowno do twarogu"

Porównanie też wydaje mi się bez sensu, ale nie musisz być dla niej taki surowy... w końcu jak sam piszesz "dajcie żyć innym po swojemu"
@fraciu uuu tego o mlm to rzeczywiście nie wiedziałem. Dzięki. Dalej uważam ze jakbym miał sam gotować to by mi było szkoda mojego czasu który jest trochę zbyt cenny a i umiejętności brak.