Wpis z mikrobloga

#starfield #gry #rpg
Szczerze Skyrim był kawałem świetnej przygody, nawet chodzenie po bagnach zbieranie składników alchemicznych przy bujnej faunie i florze, zabijania przy tym krabów i powroty do domu tworzeniu drogocennych mikstur po czym sprzedawaniu ich i kupowania od handlarzy innych składników aby podbić umiejętność i robić jeszcze mocniejsze :D plus potem zabawa w zaklinanie. Dawało mi to o wiele więcej radości niż PEAK 2023r w Starfield
Potem pamiętam narzekanie na Fallouta 4 którego koniec końców ograłem w wersji GOTY z kilkoma modami ale sam system V.A.T.S specyficzna stylistyka i lekko humorystyczne podejście w postaci perków itd, powodowało że grałem w tą grę.
Starfield ma tego jeszcze mniej. Skopana ekonomia system walki, mech taki fallout 4 bez VATS czyli gorzej.

Już to kiedyś pisałem ale naprawdę wolałbym 5 planet które mają skoncentrowany kontent niż to co pokazali, latania statkiem mogłoby nawet nie być, wszystkie te pierdoły zabierają nasz cenny czas. przykro przyznać ale gra jest dla mnie gorsza na premierę niż fallout 4 a wiemy nie było idealnie ale coś jednak motywowało mnie do posunięcia fabuły do przodu, jakoś chciało mi się zbierać składniki alchemiczne które są za rzeką lub 1-2 min po prostu tam pobiegłem lub użyłem szybkiej podróży.
W stafield tracimy na tą pierdołę kupę czasy podróżując na inną planetę.

Prawdopodobnie będzie lepiej niż Fallout 76 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tyle nie widzę aby gra była nawet lepsza od Fallout 4 i osobiście boje się o nowego The elder scrolls
(wątek humorystyczny)
Pełnego rudych ciemnoskórych otyłych, Azjatów NPC
ociekającą różnorodnością na kontynencie, bez rasizmu i walki ras bo taki świat nie istnieje w takim lore.

Model zatrudnienia w tych wszystkich studiach ostatnim czasie nazywa równoprawność za minimalna względem przeżycia.
Coś czuje że nie ma co się nakręcać na gry od takich studiów były dobre, prawdopodobnie ludzie traktują tam pracę jak większość wykopków januszexa zrobię i niech się odpier....
Nikomu nie zależy bo niby dlaczego? Nie podoba ci się to mamy pajety w indiach zrobią to za 1/3
  • 2