Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Jestes jednak chory. Porownujesz auto do giwery :/
Przepraszam za nazwanie Cie glupim - z ludzi chorych nie powinno sie nasmiewac.

Oczywiscie ze bronia da sie pojechac na zakupy, do pracy, na urlop i oczywiscie ze ta bro sama strzela.

Nie baranie. Tak jak nie powino sie odbierac auta rodzinie tak nie powinno sie odbierac broni rodzine.

To nie auto czy bron lamie przepisy a UZYTKOWNIK. Jak zamkniesz uzytkownika w
Porownujesz auto do giwery :/


@gorzki99: Twierdzisz, że pijany za kierownicą to nie jest potencjalny morderca?

I wytłumacz jeszcze dlaczego rodzinka pijusa nie może dojechać do pracy taksówką/komunikacją miejską. Korona im z głowy spadnie?
Sa w sieci pedofile - odbierzmy CI komputer w zwiazki z tym.


@gorzki99: Tak, jestem za. Do tego zakaz wchodzenia do internetu, dane rozesłać do operatorów sieci i zakazać zawiązywania umów ze zwyrolami.
Twierdzisz, że pijany za kierownicą to nie jest potencjalny morderca?


@Aquamen: Czyac ze zrozumieniem to Ty nie potrafisz. Co wiecej - nawet nie potrafisz zrozumiec tego co sam napisales.

Wiec jak krowie na rowie:

TAK TWIERDZE ZE PIJANY ZA KIEROWNICA TO JEST MORDERCA

Zrozumiales?

To teraz pytanie do Ciebie - i tak nie odpowiesz bo to wykracza poza Twoje rozumowanie:

Czy koles ktory zadzgal kogos nozem to jest morderca?

Pytanie dodatkowe
@Aquamen: O co chodzi? O logike.

Niczego mi nie zabrali. I jestem ciety na #!$%@? debili za kolkiem. Ale oprocz tego mysle - co Tobie nie do konca wychodzi.

Nadal nie odpowiedziales mi na pytanie - jak koles zabil nozem kogos to calej rodzinie trza noze odebrac?

Nadal nie widzisz jakie kretynizmy propagujesz?

Jak rozroznisz NARZEDZIE od tego jak kto je uzywa to sie odezwij. Bo poki co robisz z siebie
Niczego mi nie zabrali. I jestem ciety na #!$%@? debili za kolkiem


@gorzki99: No to zabierz im możliwość powtarzania prób morderstwa przez zabieranie auta. Taki najebus wsiada do samochodu czy ma zabrane prawko czy nie, a zanim zarobi na drugie to ma czas na przemyślenia i będzie się bał chlać przy kluczykach następnym razem.

Nie broń majątku morderców to jest niemoralne.
@Aquamen: Miras nawet z pisowcem sie latwiej rozmawia- Ty jestes jakis niedrozwiniety. W kolko to samo.

Wiec jeszcze raz - zabierz rodzinie noze bo ojciec zaciukal nozem sasiada - to dokladnie to samo. Tak ma byc?

Odpowiez wreszcie czy dalej bedziesz unikal odpowiedzi?

NIe bron nozy rodziny bo to niemoralne ze jeden z czlonkow rodziny zaciukal sasiada nozem.
@gorzki99: zaczynasz trochę korwiniwskie porównania tbh. Porownujesz nóż kuchenny których jest sporo w kuchni do rzeczy na którą potrzebne jest pozwolenie a wsiadając za nie po % stajesz się świadomym potencjalnym mordercą. Na Litwie ten system śmiga aż miło.

Skończ bronić zwyrodnialców i ich majątku to okropne
@Aquamen: Zacznij myslec - to przydatne.

Zacznij rozrozniac narzedzie od tego kto go uzywa. Pomin to ze jestes biedny a inni maja wiecej i chcesz im zabrac. Maja to maja - ich sprawa nie Twoja.

Noz to byl tylko przykad - sku sie na tym co owie NARZEDZIE.

J jestem za tym zeby krac dotkliwie. niech bedzie nawet 50k pln.Dla kazdego - obojetnie czy jedzie stary oplem czy noym mietkiem.Preciez zgodnie