Wpis z mikrobloga

@MagicAlonso na ściance wspinaczkowej. Towarzystwo tam jest bardzo otwarte na rozmowy i znajomości. Jeszcze jak zapiszesz się na sekcję to 2x w tyg spotkasz się z grupą 10-20 osób. Poszukaj boulderowni w swoim mieście.
  • Odpowiedz
@MagicAlonso: Wyjazdy z aktywnym spędzaniem czasu i przemieszczaniem się. Kajaki, góry, koniki. Grupa będzie dostatecznie mała, a czas dostatecznie długi żeby zmusić ludzi do jakiejś współpracy. Tyle że nigdy nie wiesz czy będzie ktoś z twojego miasta, no i kosztuje to jakąś kasę.
  • Odpowiedz
@MagicAlonso: W UK bardzo popularna jest do tego celu aplikacja Meetup. Ludzie używają jej do losowego spotykania się przy jakichś wydarzeniach albo hobby, więc nie ma tam ciśnienia randkowego. Zwykła wspólna rozrywka. Kolega sobie bardzo chwali. Czasem pójdzie na sport, czasem na party na dachu itd.
  • Odpowiedz
@MagicAlonso ja poznałem w tym roku chyba z 30 osob przez wspólnych znajomych, a to domówka, a to jakiś sport czy wyjazd
jak nie masz znajomych albo nie organizują takich rzeczy to ja bym wybrał jakiś sport i poszukał czy nie ma jakiejś grupki co sobie gra, jak szukasz facetów to piłka nożna, jak różowych to siatkówka, jakaś może się tam znajdzie
  • Odpowiedz