Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? zbliżam się do trzydziestki. Ostatnią znajomą duszę poznałem 3 lata temu. Jak się poznaje kogoś w tym wieku? xD


@MagicAlonso: mogę spytać jak poznałeś kogoś w wieku 26/27lat? Bo ja właśnie mam 26 i też dylemat jak jakiegoś nowego znajomego poznać.

PS

Jakoś tak wcześniej nie miałem z tym problemów, 4 lata izolacji społecznej i kompletnie zatraciłem jakiegokolwiek skilla
@MagicAlonso: jak mieszkasz w wiekszym miescie to obczaj np eventy na couchsurfingu/language exchange albo meetup.com. Jestem juz sporo po 30 i poznaje non stop nowych ludzi. Glownie przez CS albo sporty/hobby.
Przez zainteresowania na wykopie na przykład. Ja tak poznałam i inaczej nie umiem, choć to nie kwestia wieku akurat, tylko #!$%@?.


@choochoomotherfucker: #!$%@?... szukałem kogoś do wspólnego grania na multi kiedyś i może dwa odzewy były we wpisie z czego później i tak nikt na pw nie odpisał XDDDDDD
@Anaheim: No ja kilka miesięcy temu szukałam kogoś z okolic na wycieczki i też ciężko, niby siedzi tu tyle samotnych osób, a jak chce się gdzieś z kimś wyjść, to nie ma chętnych. Albo są, ale prędzej czy później okazuje się, że coś jest z nimi nie tak xD Kiedyś mi się udawało, choć jak tak się zastanowię, to ostatniego wykopka, z którym mam regularnie kontakt i chodzimy na urbexy, poznałam