Wpis z mikrobloga

@Man_of_Gx: ja słyszałem historię że nawet nowe zegarki invicty - właśnie divery, nie wiem dokładnie czy ten numer ref. przeciekały - a niby maja 200m wr - jeśli to prawda to imo kontrola jakości kuleje

@pesymistyk ja od paru lat mam citizena BN 0151 - wykonanie pierwsza klasa, certyfikowany diver, zawsze jeździ ze mną na wakacje - ale zupełnie inna stylistyka która nie każdemu może odpowiadać.
@pesymistyk jak chcesz cos w tym stylu to kup sobie choćby używkę jakiegoś chińczyka no San Martin albo Cronos albo Seestern albo nawet Pagani Design, każdy będzie duuuużo lepszy niż Invicta.
@Arachnos83 mordeczko, ten keszjo to nawet w porównaniu z tą Invictą to paździerz z blaszek xD
@Arachnos83 miałem i takie invicty przeróżne i tego keszjo i ten keszjo jest koszmarnie przereklamowany. a do chińskich homarów w tej i nieco wyższej cenie to już w ogóle nie ma startu
@teh4esz: chyba inne zegarki mieliśmy w rękach. Casio za 200-250zł ma lepszy bezel, invicta miała luzy, kasiak nie ma. Dużo ładniejszą i ciekawszą tarczę. Invicty mają problemy ze szczelnością, gdzie w casio ten problem nie występuje. Generalnie kontrola jakości jest na poziomie tych Chińczyków. Bedzie ok albo zacznie się szybko kaszanić. Dzięki wolę moje bezproblemowe Casio