Wpis z mikrobloga

Dobra, koniec wakacji, moje hobby w postaci beki z Konfy dobiega końca. Może czasem coś jeszcze wrzucę ale nie tak często.
Proszę tylko osoby, które głosują na konfe o kilka rzeczy.
Kiedy zorientujecie się po wyborach, że Mentzen tylko żartował z niskimi podatkami a chodzi o katolicko-narodowo-socjalistyczno-szurskie reformy Ruchu Narodowego od Bosaka + Korony Szurskiej Brauna, to nie piszcie później, że tego nie widzieliście i jesteście zaskoczeni.
Tak samo jak tym, że przy odpowiednim układzie stołków po wyborach Konfa albo wejdzie w koalicję (nie ważne jak to nazwa) albo wyparuje od niej tyle osób ile braknie PiS do samodzielnej większości.
Zachęcam też do sprawdzanie kto w waszym okręgu jest jedynka na listach, ewentualnie dwójką, bo te osoby bezpośrednio swoim głosem wybierzecie (statystycznie nawet zakreślając inne z listy).
P.S. ja zagłosuje prawdopodobnie na trzecią nogę, bo mam sentyment do PSL z robienia demokracji w #hoi4 i szkoda mi prawie prezydenta Kosiniaka, którego Tusk z Trzaskowski uwalili na rzecz Dudy. Ale jak coś odwala to nieważny głos.
#konfederacja #polityka #wybory #psl #holownia #bekazprawakow #po #pis
  • 8
@theOstry Czemu piszesz o mnie w trzeciej osobie? I co niby zacząłem? Przecież każdy z nas rodzi się jako dziecko i pozostaje nim aż do śmierci swoich rodziców¯_(ツ)_/¯
to nie piszcie później, że tego nie widzieliście i jesteście zaskoczeni.


@theOstry: To ty będziesz zaskoczony.

P.S. ja zagłosuje prawdopodobnie na trzecią nogę, bo mam sentyment do PSL


@theOstry: Najprawdopodobniej PIS zrobi koalicję.... właśnie z Trzecią Drogą. I co wtedy powiesz? Jeżeli Trzecia Droga wejdzie i będzie miała 30-40 posłów to będzie idealnym partnerem koalicyjnym, nawet jeśli PIS+Trzecia Droga nie będzie miało większości to dokupią pojedynczych posłów z PO czy