Wpis z mikrobloga

Muszę zorganizować kiku starszym osobom tygodniowy wypad w góry pod koniec października/początek listopada żeby mogły trochę pozwiedzać i pochodzić szlakami - minusy to, że nie mogą to być zbyt skomplikowane szlaki ze względu na wiek i w dodatku są to osoby niezmotoryzowane.

Z tego powodu pomyślałem o opcji pociągu do Szklarskiej Poręby/Jeleniej Góry, skąd z tego co widzę pomiędzy nimi i do Karpacza łatwo dojechać jakimś busem i zajmuje to bardzo mało czasu. Z tego co pobieżnie patrzyłem to znalazłyby się w tych miejscach fajne łatwe szlaki z ładnymi widokami, do tego jakieś wodospady itd, byłoby co robić.

Co myślicie o takiej opcji? Ja się na górach nie znam za bardzo, ale chyba byłby to rozsądny wybór?

Jeszcze jeśli ktoś chce zaproponować konkretne szlaki albo atrakcje to z góry dzięki :)

#gory #karkonosze #karpacz #wakacje #podroze #podrozujzwykopem
  • 5
@sberatel: też się martwię, ale to w sumie pół na pół, albo będzie albo nie :D

@Konkol z północnego zachodu więc góry stołowe też mogą być dobrą opcją :) A jakie miejscowości masz na myśli? Kudowa-Zdrój, Karłów Radków? PKP do Kudowy dojeżdża a do pozostałych pewnie niedaleko jakimś busem. Jeśli faktycznie miejscowości ładne to jest to na duży plus :)

@mitatuyo Nalepszy byłby właśnie południowy-zachód - ja niestety nie jade dlatego