Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 tygodnie koło godziny 14:30 od Gliwic w stronę Kędzierzyna nad A4 szła ulewa. Jechałem od strony Strzelec prawy pas zwolnił do 70 a lewym jakoś 90 jechali, jakoś przed zjazdem na Kleszczów lewy pas zaczął zwalniać i ukazał mi się widok stojącego Volvo za trójkątem ostrzegawczym( teraz już wiem że to V90 2016r) i jakiegoś chłopa lat 55+ w kamizelce. W trakcie jazdy wyłączyło mu silnik i nie dało się odpalić ponownie. Przepchnąć też średnio bo to automat. On dzwoni na infolinię a ja na necie szukam informacji jak go wbić na luz żeby móc na pas awaryjny przepchnąć ale nawet się nikt nie zatrzymał żeby ewentualnie ruch na chwilę zatrzymać. Dopiero jak wyciągnąłem akumulator z mojego i poprzez kable podladowałem jemu to odpaliło mu te Volvo ( ja też jechałem V70 ale jakieś 20 lat starsze XD) przypominam cały czas padało
Wymieniliśmy się numerami, po kilku dniach już zapomniałem o całej akcja a chłop do mnie sms, że prosi o adres bo chce mi i podziękować i coś wysłać. Dziś odebrałem takie coś i w sumie to nie piłem droższego alko XD
#motoryzacja #pomoc
Pobierz Bobus23456 - Jakieś 2 tygodnie koło godziny 14:30 od Gliwic w stronę Kędzierzyna nad ...
źródło: IMG_20230831_124021
  • 2