Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #studniowka #przegryw #wspomnienia Próby poloneza przed studniówka były pierwszym momentem w zyciu, w ktorym trzymałem dziewczynę za rękę dłużej niż pół minuty. Ostatecznie i tak byłem jedyna osoba bez pary na 2 klasy na sali na studniowce. Gdy fotograf robił zdjęcia grupowe klasowe, że loszka siadała na kolanach chłopa to ja wtedy siedziałem sam przy stole.
  • 12
@Felixu: Nie mogłeś tańczyć z wychowawczynią albo wicedyrektor, zakładając, że to były kobiety? Ja tańczyłem z wicedyrektorką.

Pamiętam, że nasza wychowawczyni widziała jedną próbę i potem komentowała, że "ładną dziewczynę sobie znalazłem" czy coś takiego, no a ja oczywiście z jakąś losową laską tańczyłem co jej imienia nawet nie znałem i nigdy więcej już nie zobaczyłem.

No a na studniówce to "Whskey moja żono" z butelką wyborowej zatańczyłem.
@Felixu: fajnie być normikiem?
Prawdziwy przegryw nie poszedłby na studniówkę - najbardziej oskarkowe wydarzenie jakie się da, siedzenie w samotności, udawanie że koledzy nie mieli ciebie w dupie i jeszcze za to plac po 400 zł xD

Ja nie poszedłem i dobrze bo innego przegrywa opili i wyrzucili do rowu.
  • 0
@cebularz_szkorbutnikowy: ktora mnie oklamala że to że mną dziewictwo straciła a w czasie "zwiazku" już ani razu mi nie dala a w czasie przerwy czy zerwania na drugi dzień puściła się z obcym typem patusem z kwadratowa szczęka i tatuazami
@Eugeniusz_Zua: Nie, po prostu jestem zimnym, ale skurczybykiem, draniem.
"Już taki ze mnie zimny drań, i dobrze mi z tym bez dwóch zdań!" :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musiałoby mnie po#$bać, żeby pójść na oskarową imprezę, gdzie są durne tańce, być pośród ludzi, którzy jawnie mnie nienawidzą i życzą jak najgorzej, a dodatkowo za to płacić. Całe technikum mieli mnie w dupie a miesiąc przed studniówką: "zły_człowiek,