Wpis z mikrobloga

@lord-nihilus: Przeraża mnie to że chłopy 30+ nawet u Kobiety po ścianie nie będą miały szans, ale te stare są gorsze od młodych pamiętam jak pisałem z jedną po 40 lvl xd gdy napisałem że pracuje na śmieciarce to ghost potem napisał że przeskadza jej moją pracą bo ona w mundrówce pracuj, najlepiej żebym zmienił pracę xD.
  • Odpowiedz
@Geralt678: ale co w tym dziwnego? Prawdopodobnie do tego muzeum pisze z 30 kolesi w różnych przedziałach i pewnie sporo też zmyśla i urabia naiwną a ty wyskakujesz że jesteś śmieciarzem xd
  • Odpowiedz
gdy napisałem że pracuje na śmieciarce to ghost potem napisał że przeskadza jej moją pracą bo ona w mundrówce pracuj, najlepiej żebym zmienił pracę xD


@Geralt678: na śmieciarce nie musiałeś mieć kamizelki odblaskowej? To też jak gdyby mundurówka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Geralt678: dobrze przynajmniej płacą w takim zawodzie? Miałem w tym miesiącu kilka okazji pojechać na montaż systemu p.poż. do jednej sortowni odpadów i tam gdzie jeżdżą koparki i przewalają odpady panuje taki nieziemski smród że coś musiałoby to rekompensować xd a oprócz tego czułem coś w stylu amoniaku ze świeżo przewalanych stert więc założę się, że można się tym naprawdę zatruć.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Zależy chyba od miasta, u mnie w okolicy na śmieciarce (małe miasto 30k mieszkańców, pracy w regionie jest w opór) zatrudniają w 90% ludzi w średnim wieku albo blisko do emerytury bo nikt inny nie chce tam robić, płacą parę stów powyżej minimalnej, jeszcze przy okazji pandemii #!$%@? kilka benefitów i prawie doszło do strajków wewnętrznych, no ale jednak większość przełknęła ten fakt i pracuje dalej pomimo tego
  • Odpowiedz