Wpis z mikrobloga

  • 196
@PaNaTypa: napisalem jej to samo, to dostalem głosowke w ktorej mowi, ze ją zniesławiam, a poza tym jestem ograniczony bo ona jest ekonomistką(skonczyla jakąś prywatną gowno-uczelnie w srodzie wielkopolskiej) i wie w co warto inwestowac
  • Odpowiedz
@virgola: zgadza się, znam kogoś kto popadł w niezłe długi przez Lyonessa, a z cashbacku summa summarum zwróciły mu się jakieś grosze. Tam sprzedawanie marzeń było na najwyższym poziomie, nietrudno było zostać zmanipulowanym, inaczej niż te polskie pożal się Boże mlmy
  • Odpowiedz
a poza tym jestem ograniczony bo ona jest ekonomistką(skonczyla jakąś prywatną gowno-uczelnie w srodzie wielkopolskiej) i wie w co warto inwestowac


@szarlotka00: Jeżeli ktoś mówi, że jest ekonomistą, więc wie w co inwestować to jest dupa a nie ekonomista. Ekonomia to nie jest nauka o inwestowaniu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nester86 to posła mejze też propsujesz za akcje z proponowaniem rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci kuracji w meksyku za grubą kase ktora #!$%@? daje? bo miał łeb i kombinował?
  • Odpowiedz
@Nester86: jest różnica między świadomym wydawaniem hajsu na patostreamy, a wydawaniem hajsu na oszustów, bo zamydlili Ci oczy dużym zarobkiem. Jak świat stary tak są i ludzie naiwni ale to nie powinno być przyzwoleniem na ich jawne ruchanie na kasę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nester86 a jakie to ma tutaj znaczenie? on wykorzystując zapewne zrozpaczonych rodzicow wciskał im jakies gowno obiecując uzdrowienie nieuleczalnych dzieci, tak tutaj ci naganiacze chcą wykorzystywac to, ze ktos jest w beznadziejnej sytuacji finansowej obiecując mu ogromne zyski, a konczy sie tak ze ta osoba jest w gorszej sytuacji niz byla przez "kredyt na pakiet elite". zresztą to ze ktos jest osobą prywatną to uprawnia go do łamania prawa ktorego doszukuje się
  • Odpowiedz
  • 19
@szarlotka00: ja czasami jak doradze komus na reddicie zeby uzyl kremu do twarzy ktorego uzywam to sie pozniej zastanawiam, czy czasami go nie wpuscilam w maliny i mu nie podpasuje akurat i pryszcza nie dostanie, a ona ludziom poleca branie kredytow i wydawanie ostatnich pieniedzy na scam XD ta tajemna wiedza ktorych ich tam ucza to chyba podstawy skutecznego #!$%@?
  • Odpowiedz
bo chciałam mieć dostęp 1:1 do naszego edukatora Ionnisa <zasłonięte oczy>


@szarlotka00: strzelam że jakiś Hiszpan (lub Rumun/Cygan udający Hiszpana) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to jest, że nawet oszukując i namawiając traktują "dostęp 1:1" do Alvaro jako coś normalnego.
  • Odpowiedz
@szarlotka00: MLM powinno być nielegalne, a namawianie do tego traktowane jako oszustwo. Coś jak wyłudzanie hajsu od starych babek metodą na policjanta.

Nie zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz