Wpis z mikrobloga

#alkoholizm rzucam od jutra. Mam relanium 5mg 2xdzień,pójdę na aa. Jakieś rady na początek? wziąłem urlop w pracy do poniedziałku i taki plan mam,żeby cały dzień spędzić gdzieś na mieście chodząc jak pajac w tą i z powrotem. Niby dużo wody trzeba pić,ale jakoś mi nigdy nie wchodziła. telefon wyłączę i tyle. od roku nie byłem trzeźwy, także nie wiem jak ten świat wygląda naprawdę
  • 54
@johoho_ibutelkarumu: izotoniki, Apap noc bądź/i melatonina do wyregulowania snu, dużo lekkich posiłków typu zupki czy jakieś jogurty/kefirki na odbudowę flory bakteryjnej. Diazepam dawkuj doraźnie i możliwie jak najskromniej bo łatwo będzie Ci się przerzucić z jednego uzależnienia w drugie i ani się obejrzysz będziesz #!$%@?ł klony zapijając małpkami pod zabką o 6 rano. Obydwie te substancje to GABAnergiki i świetny sposób na odkrycie czym jest uzależnienie krzyżowe.
Diazepam dawkuj doraźnie i możliwie jak najskromniej bo łatwo będzie Ci się przerzucić z jednego uzależnienia w drugie i ani się obejrzysz będziesz #!$%@?ł klony zapijając małpkami pod zabką o 6 rano


@Kremufka2137: tego wolałbym uniknąć. Pewnie jutro się obudzę o 4 rano,wrzucę 5mg i idę nad odrę. jak pierwszy dzień przeżyję już będzie z górki