Wpis z mikrobloga

Neuropki dzisiaj będę waszym nauczycielem. Na wykopie często coś tam pi@#$cie, że a ten Korwin powiedział to, a inny Mentzen tamto. Ponieważ zauważyłem, że macie spore braki w interpretacji słów i ogólnie rozumieniu co kto do was mówi, więc zupełnie bezpłatnie udzielę wam porady na poziomie klasy 3 szkoły podstawowej.
Uwaga, zapiszcie sobie w zeszytach:
Lekcja 1: hiperbola.
Poniżej znajdziecie definicję tego słowa ze słownika PWN.
Ludzie których inteligencja chociaż trochę odstaje od poziomu gruntu, często, w rozmowie z innymi ludźmi, których uważają za równie inteligentnych, posługują się różnymi środkami stylistycznymi, aby podkreślić lub uwydatnić jakąś myśl. Z drugiej strony, każdy chociaż trochę inteligentny człowiek, nie ma problemu ze zinterpretowaniem tego, co ktoś inny chce mu przekazać.
Tak więc, czasami używamy takich środków stylistycznych hiperbola, jeśli zależy nam na uwydatnieniu, wyolbrzymieniu cech wybranych osób, zjawisk czy przedmiotów.
Dziękuję i mam nadzieję kochani, że już więcej nie będziecie z siebie robić głąbów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
Pobierz kolegazsasiedztwa - Neuropki dzisiaj będę waszym nauczycielem. Na wykopie często coś ...
źródło: Przechwytywanie
  • 30
@kolega_z_sasiedztwa: Program ma jakieś ciekawe rozwiązania ale w sumie wszystko w sferze dobrych haseł - jak rozmawiamy o podatkach to wszystko powinno zostac policzone. Wszedzie powinno być pokazane jaki wpływ na budżet ma dana obniżka, wyborca powinien wiedziec czy to się spina (a nie spina się w ogóle :))
@kolega_z_sasiedztwa: ok, faktycznie nie umiem manipulować jak Ty. A odpowiesz na pytanie czy dalej się będziesz migał?

P.S. z wikipedii...

Określenie „banderowcy” pojawiało się również w propagandzie komunistycznej, głównie na Ukrainie radzieckiej, rzadziej w Polsce. Przykład ukraińskich nacjonalistów był przywoływany w celu wykazania wyższości ustroju komunistycznego nad ruchem nacjonalistycznym. W propagandzie miano „banderowcy” również nie było stosowane w znaczeniu ścisłym, a miało odcień pejoratywny: służyło dyskredytowaniu i demonizowaniu ruchu, z którym
@kolega_z_sasiedztwa: ale z czym tu dyskutować, ludzie nawet nie potrafią czytać ze zrozumieniem. A co dopiero wychwycić ironię, żart czy właśnie zrozumieć złożone zdanie z hiperbolą. Ludzie w większości to tłuki, nadający się do wciskania dwóch guzików przez 8h dziennie, a nie jakiekolwiek politycznej polemiki.

PS
Zaraz jakiś ostry łeb się zesra, że skoro napisałem "ludzie", to pewnie mam na myśli wszystkich ludzi. Włącznie ze mną ehehehesff. O generalizowaniu też #!$%@?
ciekawe w takim razie dlaczego kobiety wcześniej umierały


@kolega_z_sasiedztwa: A te statystyki wczesniejsze to mówią o smierciach po tym jak odmowiono aborcji mimo zagrozenia zycia, czy wrzucasz po prostu pierdołę gdzie kobieta w ciazy zginela w wypadku i stawiasz to na rowni z tym ze kobieta umiera w szpitalu w ataku septycznym wywolanym brakiem aborcji martwego plodu? XDD
Klasyka, ale to korwina biednego wyciagaja z kontekstu
bądź dobrym nauczycielem i powiedz co miał naprawdę na myśli JKM gdy mówił:

Ukraina jest naszym wrogiem, nie Rosja


@aarahon: no to taka hiperbola wiesz, chodziło mu ze Ukraina jest tylko trochę wrogiem
no popatrz i znowu kłamiesz.


@kolega_z_sasiedztwa:

Izabela była w 22. tygodniu ciąży, gdy zmarła w szpitalu w Pszczynie. Trafiła tam z powodu odpłynięcia płynu owodniowego. 30-latka zmarła w drodze na salę operacyjną, po godzinach wyczekiwania na pomoc. Lekarze mieli wstrzymać się z decyzjami do czasu obumarcia płodu, co miało wiązać się z przepisami ograniczającymi legalną aborcję.


https://wiadomosci.onet.pl/slask/izabela-z-pszczyny-nowe-fakty-ws-smierci-ciezarnej/7pfzrhe

Ja prdle, równie dobrze mógłbym dyskutować z psem.


@kolega_z_sasiedztwa: Szczerze, to powinieneś. Wszystkim