Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #programista15k #historia
Mogę Wam powiedzieć jakie wojny prowadził cesarz Trajan, kiedy zjednoczono Niemcy, czym była depesza Zimmermanna albo który wiek I RP był nazywany złotym wiekiem. Ale co mi po tym?
Zawodowo mi to pieniedzy kompletnie nie da ani nie pomoże to wyrwać nastoletniej Julki, aby mi dała bez gumy, bo Juleczek historia kompletnie nie interesuje. Potwierdzenie tego miałem na początku czerwca, gdy się spotkałem z Ukrainką z tindera(1 spotkanie z jakąkolwiek dziewczyną od ponad roku). Niby tak jej się podobało, że znam wiele wydarzeń z historii Ukrainy, a po spotkaniu i tak bez slowa mnie zghostowała.
Wolałbym już mieć scisly umysł i na lajcie zostać programistą i zarabiać kilkanaście tysięcy żeby mieć na prostytutki itp, bo łatwość do zapamiętywania historii jest bezużyteczna.
  • 8
@Felixu: To ja jestem trochę jak te juleczki, bo mnie też nigdy nie interesowała poza I, II wś i zimną wojną, a jakiegoś średniowiecza czy starożytności dosłownie nienawidziłem xd
@Felixu: skoro wyszedłeś na spotkanie - to nie jesteś brzydki, a fakt że masz takie a nie inne zainteresowania jest prosty do rozwiązania, gadaj o bezsensownych tematach