Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw

Mirasy, #!$%@?łem. Miałem kobietę od kilku lat, piękna, mądra, dobra, starała się o mnie i kochała mnie na zabój za to jaki jestem. Dzięki niej stałem się lepszym człowiekiem. Wpadliśmy trochę w rutynę bo życie było trzeba ogarniać, wiadomo. Zacząłem coraz częściej myśleć o tym, że jeszcze tyle jest innych różowych na świecie, że bez problemu znajdę taką kolejną, że powinienem jeszcze pozaliczać panienki, że to nie była ta jedyna. Zacząłem szukać i skupiać się na tym, co z nią jest nie tak, co w relacji jest nie tak. Rozstałem się z nią, a ona nadal starała się o mnie, chociaż ją odrzucałem. W końcu dała sobie spokój.

Mija kolejny miesiąc, a ja zdałem sobie sprawę, jaki ogromny błąd popełniłem. Mieliśmy świetny kontakt, przy nikim nie czułem się tak swobodnie. Byliśmy kompatybilni praktycznie we wszystkim. Inne różowe? Poruchałem, i za każdym razem dobijała mnie świadomość jak puste to jest. Wcześniej myślałem, że poczuje się kimś jak będę miał na liczniku więcej, ale czuję się tylko gorzej i gorzej. Nie mogę przestać myśleć o mojej byłej, kiedy pekluje inne to wyobrażam sobie ją i to jak na mnie patrzyła.

Chce do niej napisać i się spotkać, prosić ją o szansę na bycie razem. Mirasy, czy jest szansa na odkręcenie tego jeszcze?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
@mirko_anonim: znajdziesz kolejna ktora bedzie widziec w Tobie Chada, trzymaj rame to nie #!$%@? jak ta o ktorej piszesz. Przeszedlem podobny problem juz kilka razy wiec da rade zyc i to jeszcze jak!
✨️ Autor wpisu (OP): @Matylda_Megara nie brakuje mi teraz seksu, różowe znajduje dosyć łatwo. Chodzi tylko o nią, teraz wiem, że wszystko to, co sprawiało że miałem wątpliwości to było tylko we mnie. Może jestem debilem, ale myślałem, że prawdziwa miłość spada na człowieka i wiadomo, że to jest "ta" osoba, że nigdy sie nie ma watpliwości

@mirko_anonim nie brakuje Ci seksu, ale brakuje Ci tego, że ktoś Cię kochał, komuś na Tobie zależało, kogoś,. skin miałeś emocjonalną, umysłową i fizyczna więź.
Niestety, miłość ma bardzo różne oblicza, czasami spada gwałtownie i wiesz, że to "ta". Czasami trwa to powoli, czasami zaczyna się od niechęci, a czasami od nienawisci.
Tego już nie cofniesz, możesz spróbować się skontaktować z nią, możesz próbować przepraszać, wziąć winę na siebie, ale jeżeli powie
czy jest szansa


@mirko_anonim: nie dowiesz się jak nie spróbujesz, co ci szkodzi skontaktować się z nią, najwyżej odmówi
Jak jesteś taki atrakcyjny figo fago na jakiego się w tym wpisie kreujesz to możliwe że i tak dalej cię będzie wolała od innych normików, wiele dziewczyn lubi dramy i takie telenowelowe historie, więc spróbuj jej przekazać to co tutaj napisałeś, wiele jest takich par co to się rozstaje i schodzi, więc
@mirko_anonim: Jak czytam takie wysrywy, to mam ochotę Ci #!$%@?ć. Miałeś nie doceniłeś a jak straciłeś, to zaczynasz dostrzegać jaki to był skarb dla Ciebie. Typowe zachowanie rozpieszczonego oskarka. Ja to bym dziękował #!$%@? bogu codziennie gdyby jakaś kobieta mnie wpierała w życiu codziennym i od czasu do czasu powiedziała, że mnie kocha, że jej zależy na mnie a dopiero 2 rok jestem sam. Na rękach bym ją #!$%@? nosił. Weź
✨️ Autor wpisu (OP): @KoninaBeZiomeczka nie chce podobnej tylko ją. Pospotykałem się z różowymi, niby było fajnie, ale to zupełnie inny wymiar do tego co było z byłą już na samym początku. Nie wiedziałem, że to co z nią mam jest tak zajebiście wyjątkowe


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
✨️ Autor wpisu (OP): @Bananek2 tylko jak to ugryźć? Poprosić o spotkanie, napisać o tym co tu napisałem? Myślałem o tym, żeby pojawić się u niej w mieszkaniu z kwiatami itp i zaprosić ją na randkę ale nie wiem czy to nie będzie melodramatyczne.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
Nie wiedziałem, że to co z nią mam jest tak zajebiście wyjątkowe


@mirko_anonim: To masz #!$%@? problem i daj jej spokój.

tylko jak to ugryźć? Poprosić o spotkanie, napisać o tym co tu napisałem? Myślałem o tym, żeby pojawić się u niej w mieszkaniu z kwiatami itp i zaprosić ją na randkę ale nie wiem czy to nie będzie melodramatyczne.


@mirko_anonim: Ugryźć, to możesz co najwyżej szparkę jakiejś Twojej juleczki