Wpis z mikrobloga

Mireczki co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Byłem w kinie na filmie "Spuszczone ze smyczy"

Lubię od czasu do czasu taki prymitywny żart o gównie, sraniu, rzyganiu, ruchaniu i do tego mnóstwo przekleństw.

Jeden jedyny seans godzina 21
Film od 16 roku życia w Polsce chyba nie ma kategorii 18+ w kinach

no generalnie komedia dla takich wyrośniętych dzieci jak ja ( ͡ ͜ʖ ͡)

i połowa sali to dzieci xD
oburzone madki z poker face i widownia która kręci bekę z madek że przyprowadziły dzieciaki na taki film xD

pierwsza kwestia - czy obsługa w kinie nie informuje że to nie jest film dla dzieci gdy kupują bilety na jeden jedyny seans o tej porze? ważne że bilety sprzedane i #!$%@??

druga kwestia - czy ludzie serio nie sprawdzają na co idą do kina? wodzą plakat z pieskami i nie zastanawia nikogo że jedyny seans jest po 21

#kino #film #filmnawieczor ##!$%@? #madki no i #januszebiznesu

a film spoko jak ktoś lubi humor typu American Pie albo The New Guy
  • 6
  • Odpowiedz
@Sprus: Córka w "odpowiednim" wieku poszła z kumpelą na Barbie, rodzice kumpeli wcisnęli im bodajże 10 latkę xD bo chciała iść na "barbie"
A więc nie, rodzice nie sprawdzają, była tam masa dzieciaków. A więc nie, obsługa nie jest od tego.
  • Odpowiedz
@Sprus: Ja pamiętam jak poszedłem do kina na film "Włatcy móch. Mośki czopki i mondzioły" to też widziałem jak rodzice z dziećmi szły na to. Także grupki gimnazjalistów i też nikt nie sprawdzał.

A obsługa nie sprawdza z prostego powodu, poza może kasjerem i technikiem to wszyscy są z reguły studentami którym się płaci bardzo mało więc ci za tak niską pensje nie będą wykłócać się z debilnymi rodzicami czy gimbusami.
  • Odpowiedz
@Sprus: W moim kinie osoby sprzedające bilety zastąpiono automatami. Film ma kategorię wiekową, więc dlaczego kino miałoby być nadgorliwe i tym samym ograniczać sobie zyski?
  • Odpowiedz
@Sprus: Często zakupy biletu jest online, więc nie wiadomo kto kupuje bilet. A matka z dzieckiem może kupować bilet dla siebie i męża. Jest kategoria wiekowa, a to że ludzie to debile, to już nie poradzisz...
  • Odpowiedz