Wpis z mikrobloga

Mnie ciekawią zarobki tych osob co są obok tego Biernata, którzy gdzieś chodzą razem z nim po centrum handlowym w Dubaju czy Katarze

To że Biernat jakoś zarabia, bo stoi wysoko w tej piramidzie, jestem w stanie przyjąć to do wiadomości ale może max 8k - 10k na rękę, jeśli sporo nagoni frajerów.

Jednak moja uwaga skupia się na tych typów co idą razem z nim, czyli co weszli min pół roku temu i są jeszcze ślepo zapatrzeni w guru.
Na oko są to chłopaki w wieku 22-25lat max czyli studenciaki lub ledwo po. Oczywiście uwierzyli w fajne tiktoki i relacje na insta takiego Biernata i uwierzyli że tez mogą być jak oni.

Mnie ciekawi czy?
- zarobią więcej niż 2500zł miesięcznie
- czy do tego Dubaju czy Kataru pojechali po sezonie
- czy lot był czarterowy
- czy musieli dzielić jeden pokój śpiąc w piętrowych łózkach, co nie pokazano byle by zrobić zdjęcia jak chodzą po centrum i wokół
- jakoś mają jednakowy styl, czy to nie z wypożyczalni albo lumpa
- dlaczego nie ma fotek z plażowania a nawet kąpieli w basenie
- dlaczego nie są promowani na insta przez inne guru jak Biernat, Lewicki, Dominika i ta dziewczyna Biernata

Co do Biernata, zdjęcia i filmiki są mega pocięte i zniekształcone że mało widać konkretów. Ja także mogę kupić sok w dobrej restauracji lub postawić MC Boocka na balkonie i udawać ze jestem bogol, kolejna sprawa nie widzę fotek z pokoju hotelowego.

Wracając do tych towarzyszów tego guru, to żal mi ich a szczególności rodzin, przechodzą pranie mózgu wierząc że będą milionerami a starają się na sile pokazać innym jak im super idzie.Jeśli któryś się zreflektuje to czy nie jest zastraszanych przez gurę by powiedzieć prawdę o tym Game Changers i tych całych guru.

#instagram #zarabianiewinternecie #mlm #frajerzyzmlm #piramidafinansowa #rakcontent
Lukardio - Mnie ciekawią zarobki tych osob  co są obok tego Biernata, którzy  gdzieś ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Lukardio zarabia 1% a 99% to dawcy kapitału. więc jeśli Biernat zarabia to....reszta jest tam dla dekoracji i albo ma za ten cały cyrk płacone ( w co wątpię), albo jest w fazie zauroczenia tym całym cyrkiem.
poza tym - wakacje w Dubaju w przyzwoitym standardzie to nie jest jakiś kosmiczny koszt, jak ktoś ma nosa do promocji można się wybrać za grosze. nie znam polskich realiów ale w UK można
lsh - @Lukardio zarabia 1% a 99% to dawcy kapitału. więc jeśli Biernat zarabia to.......

źródło: temp_file8904122813154421842

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lukardio: któryś Mirek dobrze tłumaczył to na tagu, teraz nie znajdę. Nawet ci liderzy co zarabiają, to płacą abonament, jak nagonią sporo ludzi to mogą zarobić, a jak nie to tracą i mogą wpaść w długi nawet. Znajomy ze szkoły działał w którymś mlmie dłuższy czas, rok lub dwa, dodawał takie kretyńskie posty, że mi by było wstyd to podpisywać swoim nazwiskiem i jak któregoś razu skomentowałem jakiś jego post,
  • Odpowiedz
@lsh: z tego co udało mi się znaleźć w necie o #mlm to naciągają swoich podopiecznych na kredyty i życie ponad stan dla pokazu. Tamci gotowi są nawet wciągnąć swoją rodzinę w ten „biznes”. Rzeczywiście niektórzy są w stanie jednorazowo wyciągnąć z tego jakieś 10-15k ale później to jak pożyczka u mafii.
  • Odpowiedz
  • 5
@Mezomorfix prawda, jak o tym wspomniałeś, to aż mi się jeden przypadek starszego o parę lat chłopa ze studiów przypomniał - zmarnował sporo kasy na tę wszystkie pokazówki- nie wszystko związane mlm, część to po prostu chlanie po knajpach i skończył z jakimś kredytem na grube tysiące. o ile pamięć mnie nie myli to był to jakiś mpm że sprzedawaniem polis inwestycyjnych, ale żadnych detali nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Nester86: nie wiem szczerze, co miałoby być fascynującego w Dubaju, osobiście wpisałbyś go gdzieś na końcu listy rzeczy, które chciałbym w życiu zobaczyć xD

To jest taka trochę stolica lansu, jakby bycie w Dubaju oznaczało, że należysz do tej samej elity finansowej, co tamtejsi rezydenci, co jest oczywiście śmieszne, bo wycieczkę z lotem można kupić za 3k xD
  • Odpowiedz
@Nester86: @ElLama @Lukardio Kilka dni do tygodnia w Dubaju czy Katarze ogarną za 4- 5 k na osobę (wraz z lotem), zwłaszcza jak dwie osoby w pokoju hotelowym. Ceny na miejscu zasadniczo jak w PL, bo Hindusi tam pracujący za grosze muszą żyć, tylko lot jest najdroższy, ale jest dużo promocji.
  • Odpowiedz
@Lukardio: jednorazowy strzał takiego naganiacza to około 1000zl prowizji na głowę. Może są po pierwszym miesiącu, udało się zebrać 5 osób= 5k jednorazowo i 500zl miesięcznie póki się nie wypiszą. Dodatkowo czemu ma ich promować lider, skoro jak ktoś nowy dołączy zapisując się z ich reflinka to oni dostaną prowizję;) A celują przecież w tę samą grupę docelową, która musi wyłożyć 6,5k na start.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Zarabia ułamek najlepszych, średniacy lekko wystawiają nos ponad klapę szamba, a Ci najniżej #!$%@?ą kanapki z chlebem bo wydali/wydają na to całe oszczędności, a po czasie kredyty/pożyczki i na końcu wejście w długi xD, za dużo się takich naoglądałem zanim wyczyściłem facebooka z niepotrzebnych grupek, zawsze #!$%@?ła mnie ich sztuczna motywacja oparta na cytatach typu "jeżeli rano zwalisz konia, to nie będziesz musiał robić tego potem"
  • Odpowiedz
@Nester86 ja mam znajomka, który prowadzi jakiś tam biznes w Dubaju. Zapraszał do siebie, ale mnie jakoś nie ciągnie. A w sumie to dla mnie byłby tylko koszt biletów lotniczych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mezomorfix znam parę osób które Biernat razem z Kwasem wrobili w kredyty po 10k. nawet jednego ze swoich bliższych kolegów wciągnął w inwestycje jakiś drobnych papierów "wartościowych" i niektórzy dopiero kończą spłacać, mojego przyjaciela też i jedne na co teraz liczy ze coś już ma i może coś mu się kiedyś z tego zwróci. Marne szanse niestety.
  • Odpowiedz