Wpis z mikrobloga

Każdy kto zagłosuje w najbliższych wyborach na partię inną niż konfederacja powinien odpowiadać za zdradę polskiej racji stanu, szczególnie wyborcy PO i lewicy.

W końcu mamy wolnościową partię która nie chce żeby państwo okradało obywateli z połowy ich zarobków ale są be bo nie pozwalają się skrobać jukom i są przeciwni lgbt, ehh co za durny naród.

#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #neuropa #mentzen #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
a jak ja napiszę, że każdy kto zagłosuje na konfederację zasługuje na ścięcie to co mi powiesz?


@Koksixk: Że się katastrofalnie mylisz i dla swojego dobra powinieneś w dniu wyborów zostać w domu. Konfederacja to partia wszystkich Polaków, niezależnie od tego czy ją popierają. Po prostu Polacy nie mają wiedzy na temat Konfederacji bo skąd mają ją czerpać? Nie mają też wiedzy o polityce, ustroju, prawie. Dlatego tak ważne jest
  • Odpowiedz
@Jah00: Hi, napisałem po prostu taki sam argument jak op. Jestem apolityczny, bo przestałem się interesować polityka odkąd doszedłem do wniosku, że to i tak nic nie zmieni, a jak się mocno angażowałem to potrafiło ryć głowę :). Skoro już się nie interesuje polityka, to nie przejmuj sie- zostanę w domu, bo rzeczywiście nie jestem na tyle kompetentny, niemniej przed zostaniem apolitycznym najbliżej mi było do liberalnych poglądów i uważam,
  • Odpowiedz
@Viado: Przede wszystkim, w końcu jest narodowa partia z jasnym programem katolickiej odnowy społecznej, która może mieć realny wpływ na kształt rządu, bo do tej pory wszystkie ugrupowania broniące narodowego interesu orbitowały wokół 1-2%. Rad jestem, że w przypadku Konfederacji doszło do wewnętrznego porozumienia ponad podziałami wszystkich patriotycznych frakcji, z których najbardziej cenię sobie Konfederację Korony Polskiej
  • Odpowiedz
Każdy kto zagłosuje w najbliższych wyborach na partię inną niż konfederacja powinien odpowiadać za zdradę polskiej racji stanu


@Viado: Ciekawe kto miałby ich pociągnąć do tej odpowiedzialności, bo k0nfie raczej nieprędko się to uda xD
  • Odpowiedz
@Viado: Są be, bo podstawą ich poglądu na kraj jest rygorystyczny zestaw zakazów i nakazów oparty o katolickie zabobony, nacjonalistyczną ideologię i konserwatywny radykalizm.

Jeśli ktoś chce mieć tradycyjne wartości, to oczywiście może, ale konfederacja to partia dyktatorów, która chciałaby narzucić taki styl życia i myślenia wszystkim.

Biorąc pod uwagę wypowiedzi takiego Brauna, Korwina czy Sośnierza byliby też gotowi doprowadzić do wyjścia Polski z Unii i jej tragicznego osłabienia na polu
  • Odpowiedz
@Viado:

W końcu mamy wolnościową partię

nie pozwalają się skrobać jukom i są przeciwni lgbt


OP bez zawahania połączył te twierdzenia w jedno zdanie, nawet z przecinkami się nie #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Viado trzeba było pozwolić się skrobać patałachy. Mój głos mieliście i straciliście bo od wolnego rynku ważniejsze jest tylko żeby #!$%@?ć katoli( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Vadzior:

Spoko, mogę odpowiadać, zapraszam cie do wymierzenie mi wyroku


W imieniu polski piwnicznej skazuje cie na 25 lat przebywania w jednym pomieszczeniu z Grzesiem Braunovem, wymienne na grzywnę 500 rubli
  • Odpowiedz