Wpis z mikrobloga

#mecz #krakow #wislakrakow #pilkanozna #ekstraklasa #heheszki #jadczak
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Simon Venero de Chico Fernandez Maria Vistula Cracovia Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Powodzenia,
zapomnij o swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj,
zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z polsatu.
PatoPaczacz - #mecz #krakow #wislakrakow #pilkanozna #ekstraklasa #heheszki #jadczak
...

źródło: 370973159_998341774778940_3730842136962869163_n

Pobierz
  • 4
@PatoPaczacz biorąc pod uwagę fakt że wisla to hiszpanski klub z kibolami znanymi z handlu dragami kierunek kraju hiszpańskojęzycznego z mocna pozycja karteli to słaba opcją. Lepiej Izrael, tam koledzy z Jude gangu pomogą, bo wiadomo wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
A ja tam myślę, że oni traktują go jak niegroźnego obłąkańca co wali jakieś ściemy co nawet dnia się nie utrzymują. Z tym komarkiem to tak przestrzelił, że jego wiarygodność dziennikarska równa się tyle co sukcesy sportowe Najmana. On chyba nawet chciałby zostać napadnięty w Żabce w Krakowie niczym Murański co 3 ich tam zbił, ale nie w Krakowie, tylko pod Żabką, aby mógł o czym pisać, ale szybciej miłe panie nie
@PatoPaczacz: Popatrz, święto. To nie kibole kogoś pobili. Gdzie to zapisać. Kibole od lat ciężko pracowali na swój wizerunek i dalej pracują.
Jeszcze Królewski teraz coś się pluje. Ciekawe czy jak policja zgarnie pseudokibiców za gangsterkę to też będzie chciał walczyć o rekompensatę strat wizerunkowych. Może nawet Misiek mu coś rzuci hajsu, zrobi AMA na wykopie, wyda książkę o tym jak wyprowadzał kasę z Wisły i będzie dla Królewskiego.

Kibolstwo #!$%@?ło