Wpis z mikrobloga

@roninq6:

Jakie jest według was top10 najbardziej szanowanych firm we współczesnym świecie streetwearu jeśli chodzi o buty?

Generalnie jeśli chodzi o ten polski streetwear to sprawa jest akurat bardzo, bardzo prosta ponieważ ci ludzie nie mają totalnie swojego własnego gustu i zdania zazwyczaj dosłownie jest to kilka najpopularniejszych marek a właściwie modeli na krzyż. Teraz zbliża się jesień i zima coraz większym krokiem to wiadomo Timberlandy zaraz wskoczą chociaż w znacznie
W świecie stritłeru warte szacunku jest tylko gdy ktoś z niego wyrósł.


@Man_of_Gx: Ogólnie sam streetwear jako nurt mody jest bardzo interesującym zagadnieniem, ale problem jest taki iż większość streetwearowców nie ma z nim nic wspólnego tak naprawdę zwłaszcza w Polsce. A samo commiunity jest zje.....ne przez co to już praktycznie wymarło.
@Cztero0404: W każdym nazwanym albo nie nazwanym stylu chodzi o to żeby suma założonych szmat była czymś więcej niż listą zakupów, liczy się obrys sylwetki, fason, kolor, dopasowanie do cery itd. metka jest tylko po to żeby wiedzieć jak to prać.

Gx
@YungOTF:

czemu yeezy to gowno?

Dobra, inaczej bo źle z formułowałem. O ile sam wygląd yeezy to kwestia gustu i mi na przykład podobają się tylko 700-setki jakkolwiek to uważam iż to co się dzieje dookoła tych butów miejscami do tej pory jest jakieś mega, turbo upośledzone. Aczkolwiek to nie jest wina samych butów zje....go commiunity
@LadnyChlopczyk:

Czy ja wiem, prosto mi się kojarzy bardziej z sebixami, a nie streetwearem.

No tak ''polski streetwear''. Ja wiem, że bycie streetwearowcem w Polsce przez większość czasu polega a właściwie polegało bo to już praktycznie wymarło na propsowaniu 5 marek na krzyż które propsuje całe środowisko w danym czasie akurat, ale takie marki jak Prosto, Ousidewear, Dill jako ten 5 element nieoficjalny Hip-Hopu którym są ubrania robiły streetwear w naszym
@LadnyChlopczyk:

Nie szczegolnie w polsce, wszędzie tak jest.

oza tym, już nie ma za bardzo streetwearu na ulicy

1. No właśnie nie bardzo. W innych krajach wygląda to jednak troszkę inaczej, u nas to zaczęło w pewnym momencie przybierać wręcz taką formę wyścigu mogłeś wyglądać jak gówno ważne, aby logówki się zgadzały. W takich Stanach Zjednoczonych na przykład co się nimi większość tak jara nikt by nikogo nie wyśmiewał za kupowanie
@Cztero0404 Prosto, patriotic itd robili streetwear w naszym kraju i wyglądaliśmy właśnie jak menele. To samo raperzy. Nie umieliśmy łączyć kolorów, fasony z dupy. Z tego co pamietam ludzie byli wyśmiewani nie za samo kupowanie w croppie, tylko dlatego, ze ich ciuchy wszędzie musiały wpieprzyc swoją logówke np na cała nogawkę w dresie i nikt z minimalnym wyczuciem stylu by tego nie kupił
@YungOTF:

Z tego co pamietam ludzie byli wyśmiewani nie za samo kupowanie w croppie, tylko dlatego, ze ich ciuchy wszędzie musiały wpieprzyc swoją logówke np na cała nogawkę w dresie i nikt z minimalnym wyczuciem stylu by tego nie kupił

I widzisz nie prawda, cropp był wyśmiewany przede wszystkim dla tego, że zrobione z tej sieci sklepów swojego rodzaju kozła ofiarnego i był łatwym celem a dodatkowe hejt na to napędzał
Prosto, patriotic itd robili streetwear w naszym kraju i wyglądaliśmy właśnie jak menele.


@YungOTF: Nie. Gdyby na ciuchach Prosto pisało Supreme (swoją drogą Sokół inspiruje się tą marką przy tworzeniu Prosto) to wszyscy swojego czasu waliliby sobie do tego konia.