Wpis z mikrobloga

  • 0
@6aesthetic9 moc zasilacza w kompie nie ma znaczenia(możesz mieć i 1200w w kompie który ponad 100w nie pociągnie), napisz lepiej co to ,a komp I jak długiego podtrzymywania oczekujesz.
  • Odpowiedz
@Rasteris: Na dzień dobry niekoniecznie, bo zazwyczaj wsadzają jakiś tani zamiennik, ale still dostaje lepsza elektronikę niż to gówno z marketu, a aku prędzej czy pozniej i tak do wymiany w obu przypadkach.
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: Komputer to:
asus prime b550 plus
Ryzen 5 5600
Palit Geforce rtx 3060 dual 12gb

Podtrzymanie wystarczy mi 5 minut a tak w sumie to ups kupuje bardziej pod to zeby mi regulował napięcie bo mieszkam blisko transformatora i sie czasem cyrki z tym dzieja, juz mi 2 zasilacze w kompie poszly chyba przez to.
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: dobra, ja nawet nie mam uziemionego gniazdka także nic mi z upsa xdd pozostało mi liczyć że 2 spalone zasilacze w 3 tygodnie to był pech i z kolejnym kompem tak sie nie stanie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: przez 10 lat było w porządku i teraz nagle 2 kompy mi padły jeden zasilacz mi wybuchl na moich oczach(ale ten komp już był stary w sumie) a drugi z dnia na dzien sie nie wlaczyl a ledy sie swiecily normalnie więc też pewnie zasilacz albo płyta główna(jutro go odbieram z gwarancji wiec sie dowiem) i teraz mam mętlik w głowie czy moge coś zrobić żeby zaradzić tym problemom na
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: po pierwsze zrób porządną instalację z uziemieniem. Po drugie sprawdź napięcie w gniazdku. Może jakiś sąsiad założył fotowoltaikę, podrasował ustawienia falownika i masz np. 250V.
  • Odpowiedz