Wpis z mikrobloga

Nietypowa porada dotycząca wyglądu: wiele osób skupia się na twarzy czy też sylwetce jednak mało kto wspomina... o szyi. Cieńka szyja potrafi zabrać nawet 1-2 punkty w skali Ruchenstaina, przykłady poniżej, szeroka szyja jest typowo męską cechą, i totalnie zmienia odbiór twarzy, także ćwiczcie szyje huopy, tym bardziej że mięśnie te budują się dość szybko więc na efekty nie trzeba długo czekać. Przełknijcie brutalny #neckpill.
#blackpill #redpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #silownia #mikrokoksy #heheszki #przegryw
pepe998 - Nietypowa porada dotycząca wyglądu: wiele osób skupia się na twarzy czy też...

źródło: 1505044523714

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepe998: o ja jebe kolejna homoseksualna teoria wykopkowe do kolekcji xdddd nie mogę z was #!$%@? przegrywkowe xdddd co tam po wpisach na wykopie pełnych nienawiści do kobiet będziecie wyszukiwać zdjęć chadów? Xddddd
  • Odpowiedz
  • 1
o ja jebe kolejna homoseksualna teoria wykopkowe do kolekcji xdddd nie mogę z was #!$%@? przegrywkowe xdddd co tam po wpisach na wykopie pełnych nienawiści do kobiet będziecie wyszukiwać zdjęć chadów? Xddddd


@Sebek_Bonk: typowa reakcja normika na coś czego nie słyszał wcześniej, wyzywanie od pedałów, teorie z dupy i oczywiście zero argumentu.
pepe998 - > o ja jebe kolejna homoseksualna teoria wykopkowe do kolekcji xdddd nie mo...

źródło: 1824456_Neck

Pobierz
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: Na siłowni możesz się położyć na ławeczce do wyciskania tak, żeby wystawała Ci poza nią głowa. Bierzesz ciężarek, kładziesz na czole (warto założyć czapkę lub podłożyć ręcznik) i przyciągasz brodę do klatki piersiowej. Można kupić też za grosze coś co się nazywa korona, żeby ćwiczyć w przeciwnym kierunku - ciągniesz ciężar, a nie pchasz jak we wcześniejszym ćwiczeniu. Nie przesadzaj tylko z ciężarem, żeby nie zrobić sobie krzywdy.
Też
  • Odpowiedz