Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - tak jak obiecałem biorę się za weryfikowanie kłamstw na temat konfederacji. No to sobie wszedłem na stronę konfederacji żeby poszukać inspiracji. No i proszę, nawet nie musiałem przewijać ich strony żeby coś znaleźć.

Proste i niskie podatki za konfederacji to mit.

Pamiętacie jak krytykowali innych za tanie kredyty? Sami proponują coś co obniży koszt kredytów, uszczupli budżet państwa i da osobom wykupującym mieszkania pod wynajem nowe możliwości. Skoro podatki będą niskie to jak kilka tysięcy złotych będzie można odliczyć od podatku? Skoro podatki będą proste to ile tych odliczeń będzie? Tyle że nie będą proste. Niestety, populizmy konfederatów będą wychodzić im na złe.

https://konfederacja.pl/stop-segregacji-kredytowej-pomozmy-realnie-kredytobiorcom/

P.S. Zapraszam do podawania kłamstw i faktów na temat konfederacji które mógłbym zweryfikować
  • 4