Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mebluje mieszkanie za granicą I wczoraj umówiłem się z babeczką na oglądanie mebli, dosyć późno bo o 21. Po przyjeździe otworzyła drzwi mi starsza kobieta która pokazała aby być cicho i po chwili przyszła ukrainka ok 30 lat, zadbana blond włosy, ubrana w krótkie obcisłe spodenki i koszulkę na ramiączka gdzie fajnie było widać jej sutki. Nie powiem zacny widok. Powiedziała aby być cicho bo jej dzieci juz śpią i zaprowadziła mnie do pokoju z tymi meblami i faktycznie pierwszy pokój i dwójka małych dzieci ok 5 lat. Zobaczyłem te meble i w międzyczasie wymieniliśmy parę zdań. Powiedziała że mieszka tutaj od roku i gdy jej powiedziałem że wezme te półki i wyprostowałem się, moim oczom ukazał się stajacy w futrynie mokebe 190cm wzrostu, dobrze zbudowany. Pierwsza myśl że pewnie wlazł przez klatkę bo drzwi nie zamknąłem xD
Ale gość podchodzi do niej i łapie ją delikatnie za podbrzusze i całuje po szyi, ona się zaśmiała i powiedziała cos mu ze nie dosłyszałem. I powiem wam że to mnie #!$%@?. DWÓJKA BIAŁYCH DZIECI , OJCIEC PEWNIE W OKOPIE DYSZY LUB ZDYCHA, a baba już siedzi na czarnym #!$%@?. Dopiero u siebie w mieszkaniu zdałem sobie sprawę jak mężczyźni mają #!$%@?. Wojna ty zostajesz, dzieci pewnie już nie zobaczysz a na Twoje miejsce wchodzi ktoś z Afryki.

#wojna #ukraina #zwiazki #rozowypasek #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Anonim (nie OP): Ludzie odkrywają fakt, że związki się rozpadają, że odległość czy wyprowadzka powoduje rozluźnienie więzi i związki się kończą, że ludzie zdradzają etc.

Olaboga może jutro będzie odkrycie, że ludzie kłamią albo- uwaga to tylko dla osób o mocnych nerwach- o zgrozo kradną?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·