Wpis z mikrobloga

#pokazkota Chłopeczek dla kitki żarcie wyszykował i dokarmiają za chłopa, chciałbym ją oswoić bo ucieka przed ludźmi, ale i tak już postęp jest. W Październiku chyba w Polsce będę i chciałbym ją zabrać, niby nie lubię czarnych kotów, ale jakoś mi się jej tak szkoda zrobiło, tak to chyba już jest jak się bezdomniaki dokarmia. Ciekawe czy by się z moim kitku zgadała, ale mój raczej nie miałby problemu z akceptacją, jak chodzę z nim na spacery i na jednym balkonie jest kitek, to się turlał po ziemi i gapił na niego, więc dobry znak, pare razy nawet kombinował jakby miał do niego wejść, syczenia też nie było
Pobierz Lujdziarski - #pokazkota Chłopeczek dla kitki żarcie wyszykował i dokarmiają za chłop...
źródło: CCB98947-5859-4872-ACA5-2D3AD7E4F698
  • 3
@ultimatebadass: Ze mną jest ten problem, że ja niezbyt mam czas żeby takiego zwierzaka do siebie przyzwyczajać, bo jestem maksymalnie tydzień, jedynie w wakacje max koło 2 tygodni w Polsce. Bardzo rzadko już do Polski jade i tu jest problem, bo gdybym miał więcej czasu to problemu by nie było. Młoda kotka i mi jej szkoda, podróżuje między paroma domami, sasiad mówił że w tym roku się przypałętała, w Marcu byłem