Wpis z mikrobloga

@Krupier Ja kiedyś na wykopie się pochwaliłem że od 15 lat jak jeżdżę autem to nie dostałem mandatu to mnie zwyzywali od ciot i że jeżdżę jak #!$%@? XD
16 lat temu dostałem mandat jeden jedyny, za skręt na zakazie bo nie zauważyłem znaku.
@Krupier: i prawidłowo. kiedyś korzystałem z Janosika i też miałem bardzo dużo punktów. nie wiem czemu, po tym jak przestałem używać, wszystko się wyzerowało, chociaż konto jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja kiedyś na wykopie się pochwaliłem że od 15 lat jak jeżdżę autem to nie dostałem mandatu to mnie zwyzywali od ciot i że jeżdżę jak #!$%@? XD

16 lat temu dostałem mandat jeden jedyny, za skręt na zakazie bo nie zauważyłem znaku.


@kikiton: a ja dziś dostałem stówkę za złamanie zakazu ruchu. xD

A tak to w 20 letniej historii jakieś pierdoły. Ostatnie co pamiętam to 50 zł za przekroczenie
i prawidłowo. kiedyś korzystałem z Janosika i też miałem bardzo dużo punktów. nie wiem czemu, po tym jak przestałem używać, wszystko się wyzerowało, chociaż konto jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@manjan: chyba coś #!$%@? po aktualizacji bo widziałem, że też już nie ma tych punktów.