Wpis z mikrobloga

@LichoToWie: @bialawitz @greedo Jako historyk zajmuje się II RP, swego czasu dużo przeglądałem różnego rodzaju wspomnień/autobiografii itp. młodzieży wychowanej w II RP (interesują mnie pewne zmiany jakie zachodziły w społeczeństwie II RP).
No i co mówią nam te źródła? A mianowicie, że władze II RP nie do końca radziły sobie z zapewnieniem dostępu do edukacji (wprawdzie można mówić o sukcesach w walce z analfabetyzmem, ale tylko tyle).

Dodatkowo szkoły średnie były
@haosek 100% racja, ale to są ludzie bez wzorców, którym zaoponował filmik na tinktongu i myślą, że będzie z tego siano

wszyscy wiemy, że je będzie ale oni mają klapki na oczach jak te konie... i nie widzą nic z boku :)
@PositiveRate: No i myślę, że tutaj gra też rolę coś czego w MLM nie toleruje. A mianowicie granie na ludzkiej naiwności, robieniu nadziei, na wykorzystaniu ludzi słabych lub niedoświadczonych. Robi im się nadzieje, że będą szybko bogaci, że polepszą swoje życie. Robi się nadzieje otyłym osobom, że dzięki jakimś suplementom nagle się "odmieni" ich życie.

Robi się nadzieje chorym na wyleczenie, bo znajomego matka po stosowaniu ich specyfiku odstawiła leki na
@haosek: to ja Ci odpowiem, bo wierzą, że jedynej rzeczy której nie mają, to pieniądze, dziś pieniądz jest motywatorem. Nie masz szmalcu nie jesteś atrakcyjny, nie masz szacunku na dzielni, rodzina nie wychwala Cię przy każdej okazji. Szkoda, ale takie czasy mamy.