Wpis z mikrobloga

Jezeli wojna mnie czegos nauczyla, to wlasnie tego, ze ocena przebiegu operacji w jej trakcie - jesli nie konczy sie jednoznacznym rezultatem na samym jej poczatku - to nie ma zadnego sensu i jest calkowita dezinformacja ze strategicznej perspektywy.
Blagam was, nie sluchajcie medrkow bo bladza. Na tym etapie wiemy, ze nic nie wiemy.

Straty rosyjskie - szczegolnie w nowoczesnej artylerii sa ogromne. Nie widac jednostronnego pogromu na Ukraincach - sa duze straty, ale tez taktyki Ukraincow przynosza obfite owoce.
Widac pracujace mechanizmy i zawzieta, rozpaczliwa obrone Rosjan.

Ukraina przegrala operacje chersonska 200x wiecej razy niz ja wygrala - sumujac wszystkie "analizy" jej czesciowego przebiegu.

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz IdillaMZ - Jezeli wojna mnie czegos nauczyla, to wlasnie tego, ze ocena przebiegu ope...
źródło: Screenshot_20230827_004558
  • 12
@IdillaMZ: fakt jest taki, że ta wojna nie ma najmniejszego sensu. Drugi fakt jest taki, że Ukraina została nieźle zniszczona. Ale trzeci i najważniejszy fakt jest taki, że mimo iż Ukraina została mocno zniszczona, bo to jednak na jej terenie rozgrywa się ten teatr, to rOsja tą wojnę już przegrała. Przegrała ją wtedy, gdy wycofali się z pod Kijowa. I już wtedy powinni sobie odpuścić. Teraz już idą w kierunku rozpadu,
@Smarek37: Tak r0sja przegrała dlatego ukraincy maja problem odbic wioske od 3 miesiecy. Kto będzie odbudowywać ukrainie emeryci? bo młodzi co mieli troche oleju w głowie #!$%@? i juz tam nie wrócą. Do rozpadu Rosji nie dojdzie juz prędzej USA przekieruje strumień pieniedzy na ruskich zamiast na ukrainie ze wzgledu na arsenał nuklearny. Problem jest taki ze po rozpadzie do głosu dojda takie prigozyny i girkiny tak było zawsze w historii
@fflou:

Tak r0sja przegrała dlatego ukraincy maja problem odbic wioske od 3 miesiecy

Po tobie to akurat nie spodziewam się szerszego myślenia niż to czy ktoś odbił jakąś wioskę czy stracił.