Wpis z mikrobloga

ale wiesz ze to nie tobie placa tego tysiaka tylko ty musisz zaplacic za ta konsole zeby grac w takie cos?


@SmugglerFan: Nie wiem jak inni ale ja nie płaciłem tysiaka by grać w Immortals xD To jest dla mnie dekoder do Forzy Horizon i gejpasa.
Na pececie z RX 5500 też dużo gier działa / wygląda źle a nikomu tyłek nie pęka.
@SmugglerFan: chlip chlip, biedni twórcy gier ;( muszą ciąć rozdzielczość i detale żeby gra ruszyła na dekoderze do gamepassa za 1K.... aj waj jak żyć?! :D ja wciąż twierdzę, że series s to świetna maszynka - mam obie x i s - ale s jest zawsze z nami, jak gdzieś jedziemy to w plecak i zawsze można partyjkę zagrać w crash team racing czy innego bombermana :)
@keep_it_real: w moim odczuciu Series S jest tym czym powinien być Xbox One, do starszych gier z poprzednich generacji jest to zacna mała konsolka, no ale jednak średnio sie nadaje na teraźnieszy gamedev jak widać tu i tam, no i MS będzie miał z nim problem
@vulcanitu: proszę Cię, tak na prawdę istnieje obecnie tylko jedna platforma amd64 zarówno konsole jak i PC to tak na prawdę taka sama architektura i ile jest #!$%@? teraz płaczu oj oj, jak nam ciężko bo konsola majkrosoftu jest #!$%@? :D
@keep_it_real: no architektura owszem, no ale wydajność urządzenia jednak mniejsza od reszty. No i dodaj rushowanie praktycznie każdej gry bo #!$%@? popędzają devów do wypuszczenia gry nawet w stanie przypominającym psie rzygi
@vulcanitu: i wg mnie series s jest zwyczajnie za mało, bo jakby series s sprzedał się w ilości rzędu 40 mln to by nikt #!$%@? słowem się nie odzywał że mu ciężko tylko portował wszystko na series s tak jak to robią za switchem :D wg mnie te głośne płacze o series s to właśnie płacz księgowych, że ms ich zmusza do poniesienia kosztów
@SmugglerFan: Gra która ma gigantyczne problemy wydajnościowe też na PC z RTX 3080 ma gigantyczne problemy na budżetowej konsoli.


@L3gion:

@SmugglerFan: ta gra jest takim syfem że spada do 30 fps na najniższych na rtx4090, a wymagasz od tej konsolki niewiadomo czego


@Stronk:
no shit ze jak slabo dziala na konsoli to bedzie tez slabo na PC. chodzi mi o to jak bardzo zle jest na series s.