Wpis z mikrobloga

No krew mnie zaraz zaleje.....

Myszka przewodowa logitecha - po roku lewy przycisk #!$%@? i jeden klik wywoluje efekt dwukliku, mozna niejednego pampersa zapelnic jak przychodzi cos zrobic w srodowisku produkcyjnym....

Myszka bezprzewodowa ms po paru miesiacach kursor sie przycina (nie wiem czy to bluetooth czy cos...)

Jak ja zaluje ze oddalem na szrot starego A4Tech z kulka to cos niemozliwego....

Czy kto moze polecic dobra, duza, mocno garbata myszke dla osoby praworecznej? Dwa przyciski i kolko z zabkami, Programowanych funkcyjnych i tak nie uzywam....

Nie musi byc budzetowa, ja tym zarabiam na zycie, ma dzialac i byc wygodna. Preferowana kablowa.

#komputery #gorzkiezale #webdev

Ja wiem ze to nie jest za bardzo zwiazane z kodzeniem ale kto jak nie programisci spedza tyle czasu przy kompie? I ja wiem ze #tylkoklawiatura ale czasem trzeba uzyc i mychy, wtedy ma dzialac po prostu.... Dlatego dodaje tez i #programowanie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msq: wymień w myszce logitecha microswitch od przycisku i będzie chodzić. Możesz użyć wylutowanego z tej myszki bezprzewodowej. Całość zajmie ci 10 minut z lutownicą.
  • Odpowiedz
@msq: no bez przesady :-P cała operacja mi np. Zajęła 10 minut. A myszką kosztuje 20 zł. Jeśli tobie nie opłaca się tego robić to musisz mieć niezłą stawkę godzinową. Jak każdy na wypoku pewnie 15k na miesiąc :-P
  • Odpowiedz
@szasznik: Jestem kontraktorem IT w Irlandii i na stawke godzinowa nie narzekam :)

Nowa myszka juz zamowiona, a zepsuta pojedzie do Logitecha w ramach gwarancji.

Jak chodzilem do szkoly to sie na warsztatach z lutowni swoje nauczylem. Teraz chyba nawet nie mam lutownicy w domu. Ma dzialac.
  • Odpowiedz
@kineczka1981: @Infrass: @typowymirekakrobata: @fuuYeah: @KrzaQ2: @KotoFan: @Skaje: @mk4s: @Helmans: @raczejNiekoniecznie:

Przyszla dzisiaj. I jak na razie jestem bardzo zadowolony. Rozmiar chyba iudentyczny jak poprzedniczka, w dloni lezy duzo lepiej, ze wzgledu na baterie w srodku jest ciezsza, przez co lepiej sie prowadzi :)

Dzieki wszyskim, szczegolnie @mk4s za rade :)
m.....q - @kineczka1981: @Infrass: @typowymirekakrobata: @fuuYeah: @KrzaQ2: @KotoFan:...

źródło: comment_wjdJtUtR64IC3ryp7wcqorXOANUYKREn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz